Lista ocen Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2011-2015 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bielawowski
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Dość sztywne zawieszenie, więc jazda ok., natomiast w moim samochodzie hałasy z zawieszenia przy pokonywaniu nierówności. Serwis ma to wyeliminować, ale czekamy na część z Azji. Po dziwnym zachowaniu skrzyni biegów kolejna usterka, która w moim odczuciu rujnuje pozytywną opinie o marce
~domek
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Cztery z plusem . Przy powtarzających się poprzecznych nierównościach trochę telebie ale myślę że to "wina " wagi auta . Poza tym super , bardzo precyzyjne prowadzenie , w zakrętach jak przyklejony , pojedyncze nierówności wybiera jak merc S.
~domek
~barmis
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Idealnie zestrojony jak dla nas. Nie kołysze, nie wybija również plomb z zębów. Jak jeździliśmy innymi samochodami co niektórzy na tylnych siedzeniach mieli mdłości- za miękko. W maździe jest akurat.
~Kubasik
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
bardzo dobry, jestem zaskoczony, że tak dobrze trzyma się drogi, nie ustępuje mojej poprzedniej hondzie civic 1.6 sport, która była o wiele niższa
~Szyki
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jak dla mnie problem z wyczuciem kierownicy- mogła by przy wyższych prędkościach stawiać większy opór
~powerman sport
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Doskonała reakcja, wspomaganie itd. Doskonała amortyzacja ale bez przechyłów czy bujania auta.
~Zenon
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bez zastrzeżeń - prowadzi się pewnie, nie boi się wyboi.
~Kubasik
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Układ jezdny bez uchybień, zaskakująco dobry.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
7,7