Lista ocen Mazda CX-5 II SUV Facelifting (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Empe
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Ja mam 180 cm, za mną podróżuje często mężczyzna koło 190 cm i nie narzeka. Podobnie jak i podróż w pięć osób dorosłych nie powoduje dyskomfortu. Rodzinę mam 2 + 2 i odnoszę wrażenie, ze to idealny model na to auto. W zeszłe lato zapakowaliśmy córki spacerówkę, lodówkę i cały bajzel na tygodniowe wakacje, tak więc i bagażnik całkiem zacny. Łatwo demontowana roleta, co ułatwia przewóz rzeczy ponad linię szyb.
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przednie fotele mają pełną regulację, ale raz ustawiona jest właściwa dla mnie i żony. Ma niby pamięć ale to chyba zbędny bajer. Natomiast do plusów należy regulacja tylnej kanapy. Tak jak wszędzie poprzednio tak i tu. Przestrzeni jest wystarczająco i mimo pełnego obsadzenia hehe nikt nie narzeka.
~Paweł Rzeszów
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nie jes źle, ale siedziska foteli mogły by być dłuższe. Mam 190 cm wzrostu i o ile oparcia są komfortowe to siedziska są zdecydowanie za krókie i nie dają wystarczającego podparcia. Mam bieda wersję z ręczną regulacją foteli, być może fotele regulowane elektrycznie są wygodniejsze.
~Kamil
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nikt nie narzeka. Wszystko porządnie spasowane, nic nie skrzypi. Fotele i kanapa wygodne. Może osoby powyżej 190 cm nie będą zadowolone (kolega 2m musiał odsunąć fotel na maxa do tyłu), ale ja nie mam się czego czepić. Bagaznik dla mnie wystarczający.
~Jerzy Rąbalski
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wnętrze auta jest bardzo wygodne i obszerne. Jestem wysoką osobą i zajmowanie miejsca za kierownicą jest bardzo łatwe i wygodne. Osoba siedząca za mną wciąż dysponuje sporym miejscem na nogi.
~Robert
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Przy wymiarach 4,5m Mazda ma wszystko czego potrzebujesz dla standardowej rodziny 2+2, środkowe miejsce raczej awaryjne, o ile nie jesteś rodziną koszykarzy nie będziesz narzekać
~Jacek
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Nie mam czego się w tym temacie przyczepić, ale jestem średniego wzrostu, więc wszędzie mi będzie dobrze. Przestrzeń na tylnej kanapie jest całkiem ok, bagaże też się mieszczą.
~Sławek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Tak jak opisałem powyżej, mogłoby być trochę więcej miejsca dla kierowcy między kolanami. Inni pasażerowie nie narzekają. Z tyłu komfortowo przy dwójce dorosłych.
~J.P.
SUV Facelifting 2.5 SKYACTIV-G 194KM 143kW
Wygodne fotele z przodu z tyłu nikt nie jeździ więc trudno mi się wypowiedzieć ale wygląda ok

Usterki Mazda CX-5 II

Mazda CX-5 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zin
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
5 osób się zmieści, jednak przy 2 fotelikach z tyłu tony się już mało miejsca. Z przodu luz i dużą wygoda.
Mazda CX-5 II SUV Facelifting