Lista ocen Mazda CX-5 II SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW od 2021 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kainbers
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Tu jest naprawdę dobrze i to bardzo dobrze. Auto nowe 160tys zł i zero reklamacji oraz uwag po dwóch latach codziennego użytkowania (noo może drzwi chodzą za delikatnie nie czuć ogranicznika otwarcia). Technologie zastosowane w samochodzie mają już swoje lata ale to powoduje że samochód jest niezawodny i pewny że dowiezie Cię do celu.
~Empe
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Kupiliśmy go w połowie zeszłego roku za 140 tys. I odnoszę wrażenie, że w tej cenie taka jakość wykonania, komfortu i zadowolenia z jazdy byłaby ciężka do osiągniecia w innym aucie. Tucson dawał mi zniżkę branżową, ale to nie moja estetyka. Podobnie jak Karoq i jeszcze bardziej plastikowy Sportage.
~Jerzy Rąbalski
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Samochód kupiony w ciekawej promocji koncernu Mazda. Zamówiony w roku 2021 z gwarancją ceny w roku 2022. Z perspektywy czasu można było zakupić wyższą wersję wyposażenia. Ale co tam... W tej chwili takich aut w takiej cenie już nie ma!
~Sławek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Moim zdaniem samochód wykończony jest bardzo starannie przy użyciu dobrych i mam nadzieję trwałych materiałów. Przy porównaniu do materiałów z Rav 4 ( a takie robiłem przed decyzją o zakupie CX 5), mazda wypada o wiele lepiej.
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Odnoszę się do swojego auta. Po doposażeniu w pakiet skórzany kupiłem auto z full wypasem. No może poskąpiłem na 4x4 ale dla mnie to nieprzydatna opcja. Wyszło ok 160 tys. Dla mnie to zamknięcie tematu :)
~Kamil
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Wg mnie najlepiej w klasie. Żadne inne auto w tej cenie nie da takiego wnętrza, ładnej karoserii i bogatego wyposażenia.
~Adrian
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
tak z 10% mogła by być tańsza, szkoda, że polityka Mazdy nie jest skierowana na wyższe upusty cenowe, zawsze to klienta dopieszcza :)
~Paweł Rzeszów
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Gdyby nie felerna skrzynia biegów (AT) i dziwne dźwięki z zawieszenia dałbym 5 gwiazdek.
~Johny
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Patrząc na fakt iż usterka silnika wystąpiła przy niecałych 3 000 km wygląda to słabo a wręcz beznadziejnie
Dziennik kosztów dla Mazda CX-5 II SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
9,4
~CX-5
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bardzo dobry samochód z bardzo dobrym wyposażeniem za te pieniądze. 6 lat gwarancji w cenie pojazdu.
Mazda CX-5 II SUV Facelifting