Lista ocen Mazda CX-5 II SUV (62) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miroslaw
SUV 2.2 SKYACTIV-D 184KM 135kW
W deszczowa pogode paruja przednie szyby,zawsze musi chodzic klima,nawiew naprzednia szybe tylkow srodku a nie na calej szerokosci szyby.Nawiewy na boki o.k.Ogrzewanie i klima dzialaja prawidlowo.
~RaV
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Jest dobrze, aczkolwiek zanim się rozpędzi dmuchawa trzeba chwilę poczekać. Nie odczuwam również żadnej różnicy w pracy klimatyzacji w trybie normal i eco. Plus za oddzielne nawiewy z tyłu.
~BJG
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
bez problemów, choć warto pomyśleć aby ogrzewanie zaczynało grzac wtedy gdy faktycznie powietrze jest juz ciepłe, jednak na początku chwilę trwa, zwłaszcza zimą, że leci chłodne
~Kamilloeus
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Klimatyzacja chłodzi mocno, silnie dmucha lecz nie przekłada się to całkowity mikroklimat w kabinie, nie wiem może wymaga dodatkowych ustawień manualnych, jam mam zawsze auto.
~Gracik
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Bardzo dobrze działa, byłem zadowolony podczas tegorocznych mrozów, samochód zaparkowany na podwórku, szybko odmrożone szyby i wycieraczki. Brak zastrzeżeń
~Maciej
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Wentylacja i klima ok, ale ogrzewanie w zimie to rozczarowanie. Przy minus 5st wymaga nawet 15km trasy do przyzwoitego nagrzania wnętrza.
~Walis
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Tak jak pisałem auto odebrałem zimą ogrzewanie siedzeń jaki i kierownicy działa szybko klimatyzacja jest cicha(wentylator) i mam nadzieję że tak pozostanie
~Bisclavret
SUV 2.0 SKY-G 160KM 118kW
Wentylacja wydajna, tak samo klimatyzacja. Co do ogrzewania to wiem że działa bo czułem ciepłe podmuchy ale tak naprawdę nie było okazji jej przetestować.
~Grzegorz
SUV 2.2 SKY-D 175KM 129kW
Klima działa ale jej ustawienie to koszmar. Parujące szyby to tylko na szyby i nic więcej. Automat wiecznie dmucha tylko w nogi.
~Rafał
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Poza drobiazgami, np. ciągle brakującego nawiewu na szybę (bez konieczności włączania wichury), wszystko jest ok.
Mazda CX-5 II SUV