Lista ocen Mazda CX-5 II SUV (55) - Widoczność

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
bardzo dobra kamera cofania. super wyświetlacz znaków , prędkości i oznakowania nawigacji na wyświetlaczu szyby przedniej ogrzewanie foteli zarówno przód, jak i tył super, do tego ogrzewanie kierownicy- bardzo potrzebne
~Miroslaw
SUV 2.2 SKYACTIV-D 184KM 135kW
bardzo dobra duze wszystkie lusterka,kamera cofania niestety brudzi sie w deszczu i wtedy jest kiepsko cofac ,pomagaja dobrze akustyczne systemy.slupki A nie zaslaniaja bardzo widocznosci do przodu.
~Kuba
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Widoczność bardzo dobra, również dzięki kamerze cofania. Bardzo trzeba uważać na prędkość bo jest cicho i stabilnie i zwyczajnie jej nie czuć i może zabraknąć przyczepności na ostrym łuku.
~Jacek
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Jak dla mnie jest znakomita - duże lusterka plus tylna szyba dają bardzo dobry ogląd tego co się dzieje za pojazdem, dodatkowo BSM i RCTA uzupełniają informację na temat tego co się dzieje naokoło samochodu.
~Bisclavret
SUV 2.0 SKY-G 160KM 118kW
Wygodny, cichy, doskonały zarówno do krótkich przejazdów jaki i do długich, czasochłonnych tras. W porównaniu z VW czy np: Fordem człowiek jest o wiele mniej zmęczony po długich przejazdach.
~oluf
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Bardzo dobra, szczególny plus za duże lusterka. Nie biorę pod uwagę turniej szyby bo lusterko wewnętrze i rak mam zawsze ustawione na dzieciaki na tylnej kanapie.
~Damian
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Generalnie OK. Auto jest wysokie, więc trudno ustawić lusterka, żeby były wygodne podczas jazdy i parkowania, ale ogólnie nie narzekam.
~Walis
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Niestety brakuje kamery360 stopni ,poza tym lusterka zewnętrzne spore czujniki martwego pola spełniają swoją rolę ,podobnie jak asystent cofania.
~Zbych
SUV 2.5 SKY-G 194KM 143kW
Przez szyby jest ok ale kamery są marnej jakości mimo że są 4 szt. Ale są czujniki przód i tył dodatkowo więc bez problemu.
~Marcinek
SUV 2.0 SKY-G 165KM 121kW
Jeżdżąc najczęściej tym samochodem, jestem w stanie zobaczyć i i wjechać wszędzie. Chyba się przyzwyczaiłem i niezła kamera cofania
Mazda CX-5 II SUV