Lista ocen Mazda CX-7 (74) - Całokształt

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lechu 7
SUV 2.3 258KM 190kW
Super samochód, mam go już 7 lat. Wygodny, dobry na długie trasy gorzej już w mieście. Wygodne fotele (nie wiem dlaczego ich się czepiają), w środku przestronny oprócz bagażnika - tutaj nie powala. Spalanie bardzo duże w trasie 12l benzyny po mieście do 16l, na szczęście mam na LPG i tu jest już ok 2l benzyny + 13l gazu
~Tofikkiller
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Od czterech lat prowadzę własne Mazdy i jak na razie nie spotkałem bardziej zaufane marki. Która daje pewność i przyjemność. Zaś fakt niezawodności daje spokój ducha. Zaś CX7 był moim maz einem odkąd wyszedł. Teraz sam go mam i ciągnęła do niej jak do zabawki. Każdy kilometr to radość i zabawa w wersji Mazda Zoom zoom...
~Loki007
SUV 2.3 258KM 190kW
Spodziewałem się przyzwoitej jakości i nie zawiodłem się na CX7, SUPER OSIĄGI spalanie do przyjęcia, przy spokojnej jeździe do 11 litrów gazu + 1-2 litrów benzyny, ci co piszą o jakiś wadach , po prostu mieli pecha kupując wadliwy lub nie zadbany przez poprzedniego właściciela egzemplarz ,
~stasiek30
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
auto idealne dla rodziny ceniącej przestrzeń i komfort. Przed zakupem testowałem CX-7, Kugę, Tiguana oraz Koleosa i Mazda zdecydowanie w mojej opini wygrała tą rywalizację. Auto wyróżnia się na drodze, linia nadwozia jest bardzo atrakcyjna. Nie bez znaczenia był mocny silnik i pochodzenie wprost z Japoni.
~Ozyrys4@hotmail.com
SUV 2.3 258KM 190kW
Doskonały samochód, mocny silnik, drapieżny design, dobre zawieszenie, porządne materiały, nagłośnienie BOSE'a. Minus za brak pełnej regulacji kolumny kierownicy i podłokietnika, klime jednostrefową i .... maskę silnika na bagnecie a nie teleskopach(no panowie inżynierzy z mazdy - wstyd)
~Marek
SUV Facelifting 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochód bardzo dobrze się sprawdza w naszych warunkach, zarówno latem jak i zimą. Super silnik, układ jezdny i hamulce. Dobrze wykończony, super zestaw audio. Bardzo dobry wybór. Polecam!!!
~mazda maniak
SUV Facelifting 2.2 MZR-CD 173KM 127kW
Auto całościowo prezentuję się wspaniale budzi podziw u przechodzących pieszych jak i kierowców, wnętrze świetnie dopasowane jak i wykończone jakość skór znakomita niskie spalanie jak na auto 4x4 i ta waga
~takijedenzestolycy2
SUV 2.3 258KM 190kW
auto kupiłem nowe 6 lat temu, i jeżdżę, jeżdżę i jeszcze będę dłuuugo chyba jeździł, od roku rozglądam się za nowym, mam na oku BMW czy Infiniti, ale jakoś nie chce mi się na razie rozstawać z moim,
~marshalo75@gmail.com
SUV 2.3 258KM 190kW
W porównaniu z Volvo XC70 to do pięt mu nie dorasta. Spalanie dramat, plastiki i dopracowanie słabiutko, głośny. Automat jak z epoki flinstonów. Dobre zawieszenie, nawet pakowny. Koła duże i fajne.
~kenwo@o2.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Auto na pewno nie jest nudne , nie jest to typowe combi ani nudna klasyczny limuzyna , auto na pewno nie jest doskonałe bo takich niema , ale ma coś w sobie co przyciąga , porostu ZOOM-ZOOM