Lista ocen Mazda CX-7 SUV (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lechu 7
SUV 2.3 258KM 190kW
Samochód naprawdę mało awaryjny, nigdy mnie nie zawiódł mimo 340 tyś przebiegu. Ale dwa razy miałem spory wydatek: 1. Jak wyżej - poduszki tylnego mostu 5600zł, 2. Koło dwumasowe + sprzęgło 3600 zł - dwa razy wyciągnełem Busa z rowu i tak mi później wyszło 3. Łańcuch rozrządu - je nie wymieniałem ale koszt 5000zł na oryginalnych częściach. 4. Po za tym reszta to naprawdę drobne usterki za grosze
~MiramoPL
SUV 2.3 258KM 190kW
Raz padła wycieraczka, tempomat czasem nie działa, czasem podgrzewanie foteli szwankuje, zepsuł się system otwierania auta bezkluczykowo, szybko psują się tarcze, nie działa czujnik deszczu p[rzez co ręcznie trzeba majtać wycieraczkami- bo jest tylko tryb manualnie jedno majtnięcie lub ultra szybko.
~zetor7
SUV 2.3 258KM 190kW
Przez rok (na początku użytkowania) wymieniłem łącznik stabilizatora tył; piasta koła tylnego lewego oraz tarcze + klocki tył, z tym ze tarcze przy okazji klocków + płyny i filtry. Po za tym wszystko ok. a przejechałem 30 tys. km
~takijedenzestolycy2
SUV 2.3 258KM 190kW
musiałem naprawiać tylko zmieniarkę cd ale to zrobiłem za 300 zł u gościa we wrocławiu, no i ta klapa mogłaby się szybciej podnosić, po za tym tylko eksploatacja, klocki, stabilizatory, simerbloki, łańcuch rozrządu
~Arek
SUV 2.3 244KM 179kW
Niestety cx7 ma wadę konstrukcyjną w hamulcach. Szczególnie wersje US z mniejszymi tarczami. W wyniku temperatury tarcze szybko się odkształcają. W mojej były wymienione już 3x !!! Porażka
~MMMM
SUV 2.3 258KM 190kW
Jeśli drobiazgiem mogę nazwać w wypadku tego auta naprawę w kwocie do tysiąca złotych- to takich drobiazgów wyszło ok 6 w ciągu 3 lat (lampa, alternator, hamulce itd.)
~Marcin-F
SUV 2.3 258KM 190kW
Jak narazić przestało świecić podświetlenie pokrętło ustawienia temperatury. Piasty szybko się zużywają. Oryginalne tarcze wichrują się.
~tea4u
SUV 2.3 258KM 190kW
Jak do tej pory zero jakich kolwiek problemow.Poprzedni wlasciciel podobnie jak ja odwiedzal ASO w celu wykonywania przegladow.
~kolotz
SUV 2.3 244KM 179kW
wysiadły czujniki cofania instalowane przez dealera, h. ręczny 3ma dopiero na ostatnim ząbku salon DYGA twierdzi że to tak ma być...
~moran502 malpa wp.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Na razie nic. I tak trzymać. Chętnie poznam w innych opiniach gdzie jest pięta Achilesowa Mazdy cx-7. A może nie ma.
Mazda CX-7 SUV