Lista ocen Mazda CX-7 SUV (38) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moran502 malpa wp.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Tu spora niespodzianka: lusterko wsteczne jak z "malucha". Spodziewałem się co najmniej interferencyjnego. Po za tym widoczność znośna (grube słupy przednie, no ale coś za coś =bezpieczeństwo). U mnie można jeszcze pooglądać gwieździste niebo sierpnia. To lusterko też wybaczam z uwagi na inne ochy i achy. Boczne lustra bardzo ergonomiczne. Brak elektr. składania lusterek bocznych.
~Piotrek
SUV 2.3 258KM 190kW
Przednie słupki są tak dziwnie pochylone, że czasem nie widać tego, co by się chciało zobaczyć. Enigmatycznie to brzmi, ale ten fajny design ma taką cenę. Raz o mały włos babci nie rozjechałem na przejściu, choć najpierw stanąłem. Po prostu słupek mi ją zasłonił. Żona też narzeka, że w x-trailu widać koniec maski, a w maździe nie. Może to i wada ...
~kenwo@o2.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Jest rewelacyjnie , zwłaszcza przednia szyba , olbrzymia i dość mocno pochylona efekt super , dzięki temu auto ma bardziej drapieżny wygląd , czujniki cofania przód jak i tył przydają się, niestety prawdopodobnie większość dilerów(PL) montaż takiego dodatku zleca fachowcom u siebie na warsztacie co nie dla wszystkich jest satysfakcjonujące.
~mk
SUV 2.3 258KM 190kW
Widoczność do przodu b. dobra - denerwuje tylko szeroki nieoczyszczany pas przy lewym słupku (za niskie ustawienie wycieraczek?) Widoczność do tyłu gorsza (wskazane czujniki parkowania). Lusterka boczne duże z bardzo poręczną regulacją.
~takijedenzestolycy2
SUV 2.3 258KM 190kW
widoczność może być, w nowych autach co raz gorsze rozwiązania, żona jaeździ Evoque - to jest dopiero porażka, w cx7 z tyłu oczywiście czujniki parkowania niezbędne, przydałaby się kamera, ale tak jest we wszystkich autach
~Lechu 7
SUV 2.3 258KM 190kW
Tak jak w innych komentarzach przednie pochylone słupki to tragedia,mnie widać z boku jak człowiek wchodzi na pasy dla pieszych, trzeba czasami uważać jak się wjeżdża. Pozostała widoczność ok.
~MMMM
SUV 2.3 258KM 190kW
Duże słupki z przodu nieco utrudniają widoczność w momencie gdy znajdujemy się na lewym pasie. . Warto prowadząc ten samochód sprawdzić dostępność pasa dwa razy.
~takijedenzestolycy
SUV 2.3 258KM 190kW
wszystko widać z góry, wycieraczka zostawia 3 cm brudnego miejsca na szybie obok lewego przedniego słupka, ale mnie nie przeszkadza, bez sonarów parkowania lipa
~bary@rowery.wroc.pl
SUV 2.3 258KM 190kW
Lekko utrudniona widocznosc do tyłu,trzeba sie przyzwyczaic,autem zrobilem dopiero 1200 km wiec na pewno wejdzie mmi w krew. Doskonala widocznosc w lusterkach zewnetrznych.
~Bartek
SUV 2.3 258KM 190kW
dobra widoczność do tyłu duże boczne lusterka pomagają w cofaniu, widoczność do przodu zadowalająca, czujniki cofania pomagają w parkowaniu tyłem,
Mazda CX-7 SUV