Lista ocen Mazda Demio I (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj4xm
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
I tutaj trzeba brać pod uwagę, że oceniamy najmniejszą Mazdę dostępną w tym okresie. Demio jest na zewnątrz małym pudełkiem, natomiast jak się wsiądzie stwierdzamy, że to jakaś magia. Przestrzeń nad głową nie sprawia zarwanego dachu, z przodu siedząc wygodnie, można zabrać kogoś na tylne fotele i w 4 osoby dorosłe śmigać przed siebie, dla porównania bagażnik z rozłożonymi fotelami tylnymi posiada 330L a w takim Clio 250L co widać gołym okiem.
~Dejwid
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Dla osób poniżej 180cm Mazda Demio będzie dobrym samochodem, cztery dorosłe osoby mogą w miarę wygodnie podróżować. Nie będzie to poziom wygody jak w klasie S jednak na kolana i nad głową miejsca nie powinno nikomu zabraknąć. Kierowca może trochę narzekać na ograniczoną przestrzeń na nogi, jednak reszta jest naprawdę w porządku. Jak na tak mały samochód jest pod tym względem naprawdę dobrze.
~Krochmal
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
mimo przesuwanej tylnej kanapy miejsca na nogi z tyłu jest dość niewiele. na szczęście córka w foteliku jeździ całkiem wygodnie. jako kierowca nie mogę narzekać na brak miejsca, jednakowoż niezbyt wygodne fotele odbijają się bólem pleców po trasach ponad 100 km.
~Zxc
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Z przodu rewelacja, jak na tak małe wozidełko, nie obija sie łokciami z pasazerem, na nogi miejsca tyle ze spokojnie mozna sie wyciagnac. Z tylu miejsca troche mniej ale osoby mierzace ok 1,6-1,8 m nie narzekaly. Genialny duzy bagaznik z mozliwoscia powiekszenia kosztem tylej kanapy.
~Justyna
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
dla kierowcy bardzo dobra, z tyłu trochę mało miejsca miałam jak mąż kierował, ale to raczej dlatego, że on jest wysoki - ma 2m wzrostu:)), ale też spokojnie sie mieścił w tak małym aucie i miał jako kierowca swobodę.
~justusus
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Jak na samochód o miejskim rozstawie osi - rewelacja. Zawsze w takich autach najgorzej jest z miejscem na nogi, ale w Demio i tak jest dobrze. Do tego bagażnik znacznie większy i pakowniejszy, niż się wydaje.
~hagart
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Z przodu ilość miejsca jest spora, z tyłu jest też dosyć nieźle o ile z przodu nie siedzi ktoś wysoki. Ogółem troszkę lepiej niż w samochodzie miejskim.
~soryu-
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Ogólnie mały samochód, więc jeśli się wygospodaruje z przodu więcej miejsca, to z tyłu nie będzie go wcale. Tyna kanapa przesuwa się ok. 10 cm.
~annabel
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Jestem niewysoka, ale mój mąż i syn nie zgłaszają żadnych zastrzeżeń co do ilości miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu.
Dziennik kosztów dla Mazda Demio I
9,3
8,6
~Justyna jciorga@poczta.fm
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
takie małe autka , a tak duzo miejsca, nawet moj mąż, który ma 190cm nie haczy kolanami siedzac z tyłu o fotele przednie...rewelacja