Lista ocen Mazda Demio I (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dejwid
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Ogrzewanie jest krótko mówiąc słabe, długo się nagrzewa, nadmuch na szybę działa bardzo przeciętnie w konsekwencji czego warto zawsze mieć szmatkę lub gąbkę przy sobie aby szybę przetrzeć. Sam nawiew na 2 i wyższych biegach dość hałasuje. Klimatyzacji nie było mi dane sprawdzić, kupiłem z pękniętą chłodnicą i nigdy nie naprawiłem więc się nie wypowiem.
~Krochmal
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
nie wiem czy to zasługa 4-biegowego automatu, ale w zimie samochód lubi się nie dogrzać, powietrze z wentylacji leci letnie, a nie ciepłe. klima działa bez zarzutu, płynu wystarcza na 2-3 sezony jazdy gorącym latem.
~dj4xm
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Ja i wiele innych użytkowników stwierdzamy, że nie ma lepszych "nawiewów" niż w autach japońskich, ale każdy ma swoje zdanie. Porównując nie tylko Clio ale i inne auta z tego okresu to Demio góruje nad nimi.
~justusus
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Ogrzewanie jest trochę słabe, podobnie wentylacja. W zimie są problemy, by szyby nie parowały - trzeba się ratować klimą.
~hagart
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Zarówno klima, ogrzewanie jak i nawiewy działają nieźle. Najgorzej z szybami bocznymi ale tak jest i w innych autach.
~annabel
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Znać japońska solidność. Niejeden młodszy i wyzszej klasy model nie może sie pochwalic takim ogrzewaniem i wentylacja.
~cx
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Średnio. Może coś z klimą mam? Długo się nagrzewa, ale podejrzewam, że to kwestia termostatu, więc nie będę się wypowiadał.
~soryu-
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Całkiem szybko nagrzewa wnętrze, natomiast latem chłodzenie (bez klimatyzacji) słabo działa.
~Zxc
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Albo grzeje albo chłodzi, Klimatyzacja spisuje się ok, wnetrze szybko sie nagrzewa.
~Kamil
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
Długo się nagrzewa ale klima za to szybko chłodzi.