Lista ocen Mazda Demio I (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~justusus
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Jak to w miejskich japończykach - średnio. O ile drzwi są wyciszone wystarczająco, o tyle sporo hałasu pochodzi z okolic tylnych kół - szum toczenia oraz silnika i skrzyni biegów. Pokusiłem się o wyklejenie podłogi bagażnika i okolic nóg z przodu matą. Efekt znaczący. Teraz dominującym dźwiękiem pozostał silnik.
~dj4xm
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Nadal przypominam, że oceniamy pod względem innych aut z tego okresu i tej klasy, bo jak wiadomo w Mercedesie SL będzie o niebo ciszej niż w Demio. Natomiast posiadając Mazdę 626 również z tego okresu stwierdzam, że Demio jest o wiele lepiej wyciszone niż taka duża 626.
~Dejwid
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Jest słabo, plastiki trzeszczą i skrzypią na wybojach, przy wyższych prędkościach daje o sobie znać silnik, który wyraźnie słychać w kabinie oraz szum powietrza wokół lusterek. Raczej nie polecam ludziom, którzy w samochodzie pragną się wyciszyć...
~hagart
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Podwójne uszczelki drzwi robią swoje. Gorzej z silnikiem, słychać go nienatrętnie ale wyraźnie. Wydaje on dosyć niski dźwięk ale przy 100 km/h i więcej robi się głośno.
~Krochmal
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
dość głośno, pomagają na szczęście wąskie opony. zawieszenie lubi głośno popracować, ten typ tak ma najwidoczniej.
~soryu-
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Główny mankament samochodu (i chyba wszystkich Mazd), powyżej 100km/h zaczyna się niezły hałas i dudnienie.
~Justyna jciorga@poczta.fm
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
jak wczesniej wspomniałam rewelacyjne, jeździałm już wieloma autami i żaden nie był tak cichutki.
~Zxc
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Cicho nie jest ale zdazylo mi sie jechac samochodami ktore bardziej halasuja
~mazdademio
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
jest trochę głośna na wysokich obrotach tak do 100-ówki jest ok.
~annabel
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Silnika nie słychać, w przeciwieństwie do Peugeocika z 2007 roku.