Lista ocen Mazda Premacy I (87) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kzadka@gmail.com
Minivan 2.0 DiTD 100KM 74kW
Nic się nie psuje. Zużywają się tylko te elementy, które poddają się nieostrożnej jeździe po polskich dziurawych jezdniach. Wlewasz paliwo i płyn do spryskiwaczy, wymieniasz oleje i śmigasz.
~Elmer89
Minivan 2.0 DiTD 100KM 74kW
5 mój Japończyk wiec chyba nie ma co komentować kupuje Japońskie bo cenie niezawodność !! kupuje bo mi się podobają, kupuje bo wole nie ryzykować w sumie każdy jest dobry jak się nie psuje :P
~Fryta
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Na razie spokój. po kupnie wymieniłem rozrząd. Poza tym tylko elementy ulegające zużyciu i płyny. Z tego co wiem od innych właścicieli trzeba uważać na korozję progów i nadkoli.
~Zbynio
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Po 170 tys.km. wyciek z cylinderka przy sprzęgle ko szt 120 zł + robota.(20 min.) Wymieniłem łącznik stabilizatora. Teraz czeka mnie wymiana amortyzatorów(śląskie drogi)
~kefik
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Wszystko jak do tej pory w porządku , no ale niestety przez nasze kochane polskie drogi szykuję mi sie parę rzeczy w zawieszeniu ale myślę że każdy ma chyba z tym problem :)
~s
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Cewka za 70zł, która spowodowała wizytę u mechanika, co prawda dało się dokulać na dwóch garach te 2km, ale smród niespalonej benzyny pozostaje.
~Kuba
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Gdyby nie blacha, byłoby idealnie. Po zakupie zrobiłem reparaturki trzech błotników, wymiana progów, korozja przy szybie czołowej, korozja na rantach drzwi...
~gucio
Minivan 2.0 DiTD 100KM 74kW
żadnej poważnej awarii kupiłem te auto przy przebiegu 130000 od handlarza przypuszczam że licznik jest cofnięty po mimo tego żadnych problemów
~PablooG80
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Zaraz po kupnie wymieniłem rozrząd, koszty dość duże ok. 1000-1200złotych, ale zawsze tak robię, bo chcę tym autem jeździć jak najdłużej.
~juri
Minivan 2.0 DiTD 100KM 74kW
gniją nadkola z tyłu, ale ponoć to norma w tym aucie, no i przez swoją głupotę musiałem wymienić piasto-łożyska kół tylnych, reszta bez zarzutów