Lista ocen Mercedes CLC (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek1968
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
Sportowa linia nadwozia, mocny i elastyczny silnik, dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, spory bagażnik, bogate wyposażenie, bezawaryjność.... to w skrócie. Jestem pierwszym właścicielem tego mercedesa. Jeżdżąc do pracy tygodniowo pokonuje dość dużą ilość kilometrów, do tego dochodzą jeszcze inne wyjazdy takie jak jakieś zakupy czy wakacje. Przez 4 lata przejechałem tym samochodem prawie 170000km i muszę przyznać że jest to chyba najbardziej...
~Dźwigu
Sportcoupe 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
Jakość mercedesa. Nic więcej nie trzeba dodawać. Cena... Nowego wysoka, rynek wtórny też przyzwoicie trzyma wartość tego nietuzinkowego modelu. Warto mieć auto którego nie spotkasz pod galerią zbyt często. Jest niepowtarzalny.
~dźwigu
Sportcoupe 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
Obecnie można kupić za poniżej 40 tys. Auto z pl salonu z udokumentowaną historią serwisową i przebiegiem. To prxustępna cena za małego sportowca z gwiazdą na masce.
~Błażej
Sportcoupe 2.1 (220 CDI) 150KM 110kW
Wykonanie tego auta jak i jego cena są bardzo atrakcyjne dopiero jak dochodzi do napraw to sprawa jest nieco inna.
~Andrzej
Sportcoupe 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
Ja trafiłem na bardzo zadbany samochód od pierwszego właściciela. Niewielka cena zakupu i pachnący nowością samochód.
~Ernest Galski
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
Za te pieniądze zrobili dobry samochód i producent zasłużył na maksymalną ocenę
~przemo.74
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
Koszty utrzymania , znikome jak na przyjemność z posiadania i korzystania.
~Adam Gruzdał
Sportcoupe 3.5 V6 (350) 272KM 200kW
za mersedesa trzeba zapłacić nawet dobre beczki sa w cenia:)
~Mazik
Sportcoupe 1.8 (180 Kompressor) 143KM 105kW
W końcu to mercedes, jakość na najwyższym poziomie.
~Mar.Ukol
Sportcoupe 1.8 (200 Kompressor) 184KM 135kW
Jakosc super,ja kupilem taniej.