Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (171) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niki129@wp.pl
Mikrovan 1.6 L 102KM 75kW
Auto dobre ale.... Trochę rozczarowuje wykończenie wnętrza które bardziej by pasowało do Daewoo niż Mercedesa. Poza tym auto prowadzi sie dobrze jest dynamiczne i co najważniejsze bezusterkowe.
~mariooop
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Nie trzeba za często jeździć do serwisu. Ale niektórzy znajomi mający A powiadają, że to nie mercedes. Gdyby przyjrzeć się dokładniej pozostałym modelom tej marki to można by im przyznać rację
~futrzak_@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Poza drobiazgami, doskonaly samochod i wcale nie drogi. Za samochod typu kombi z klimatyzacja i dieslem innych marek typu peugeot czy toyota zaplaci sie wiecej. Wszystko zalezy od kursu Euro.
~Bogus
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Jest dobrym autem własnie przejechałem nim w 4 dni około 3700 km. Nie mogę nić powiedzieć innego. Trzeba linkę hamulca dokręcać co jakość czas bo spada na złączeniu trójnika.
~Rysiek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Mały, ale pojemny - tak mogę określić to auto. Drogi w naprawach, ale dużo ze mną zjechał i nigdy nie zawiódł. Akumulator miałem przez 8 lat (jeszcze od Niemca).
~M@reS
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Podsumowując.......Wygląd...SUPER. Elastyczność silnika i spalanie na razie OK Zawieszenie OK co tutaj wymieniać...jestem zadowolony i na pewno kupił bym nowszy taki model.
~Karol
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Koszmar już się skończył nie mam tego samochodu. Straciłem przez niego bardzo wiele nerw, czasu i pieniędzy. Nie mam go od 4 lat i nigdy już nie kupię mercedesa klasy A.
~waldi726
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Jestem zadowolony ze go z zona kupilismy,ona tez nie narzeka.mamy dwoje dzieci i z bagazem na wakacje lub daleka podroz miescimy sie bez problemu.polecam ten samochod,bez sciemy.
~Piotr O.
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Zapominając o tym, że to Mercedes to auto jest wyjątkowo udane. Biorąc pod uwagę, że jednalk jest gwiazda na masce, możnaby oczekiwać jednak lepszych materiałów i komfortu.
~rycho
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
jesli kupiles takie auto to chyba zdawales sobie sprawe, ze nie jest to S klasa, jednak ten samochodzik wart jest tych pieniedzy, ktore wydalem na niego 9 lat temu.