Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (171) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~klasa A
Mikrovan 1.9 125KM 92kW
super autko dla kobiet które zaczynają swoją przygodę z motoryzacją,zdecydowanie do miasta nie na trasy,no i bezpieczeństwo na wysokim poziomie a to jest najważniejsze skoro mamy zamiar wozić swoje pociechy. Ma swoje dolegliwości jak większość samochodów ale większość da się wybaczyć.
~doktor88@gazeta.pl
Mikrovan 1.9 125KM 92kW
GDYBY NIE POWAŻNA USTERKA SILNIKA I NIEKOMPETENCJA DORADCÓW SERWISOWYCH I MECHANIKÓW W CENRALNYM ASO (UL. DAIMLERA) BYŁBYM SUPER ZADOWOLONY- A TAK TO TYLKO ŚREDNIO - MOŻE SIE JEDNAK PRZY DALSZEJ EKSPLOATACJI POPRAWI? BARDZO BYM CHCIAŁ - BO MAM DUŻO SENTYMENTU DO TEGO SAMOCHODU (ALE JUŻ O 5 TYS ZŁ MNIEJ).
~gregorz@gazeta.pl
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Mam go 05.2005 i ogolnie jestem zadowolony. Choc tak jak mozna przeczytac w innych opisach ma swoje wady. Lakier w kilku miejscach odprysniety, zawieszenie zbyt twarde jak na polskie warunki. Ostatnio cos mi z tylu piszczy (przy jezdzie po dziurach) i chyba bedzie trzeba sie do mechanika przejechac :(
~Piotr
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Za te pieniadze mozna kupic naprawde dobry samochod. Posiada komplet wyposazenia z zakresu bezpieczenstra ABS, ASR,ESP, BAS, 4x ABG. Wysoka jakośc i niska awaryjnośc potwierdzona pierwszym miejscem w teście Dekry zamieszczonym w Auto Świat ( na tej stronie 1 miejsce zajmuje VW Golf - jest to pomyłka )
~krzysztof
Mikrovan 1.7 CDI 60KM 44kW
fajne małe auto w nie dalekie trasy choć te 60 PS trochę za mało do półautomatu ale daję radę spalanie średnie przy mojej jeżdzie ok 5.7 l/100 KM z tym że jeżdze dość dynamicznie według mnie to auto warte ceny następne moje auto to w168 tylko z 90 km dislem
~Michal
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Polecam, jak na auto tej klasy spisuje sie calkiem niezle, minusem jest sztywne zawieszenie i spore spalanie, ale to moze byc kwestia automatu. Jak na 100 KM moc nie powala, ale to tez pewnie kwestia automatu. Do codziennej jazdy po miescie ok, tylko dosc sporo pali.
~Tomasz
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Myślę ,że nie ma aut doskonałych. I A klasa też nie kandyduje do takich, ale użytkując ten samochód od 4 lat muszę przyznać że gdyby nie gabaryty (zrobił się za mały dla 4-osobowej rodziny) to mógłbym go jeszcze użytkować 2,3,4 ,... lata. Jako auto dla 2 osób jest REWELACYJNE.
~paweł
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Auto fajne ,na miejski samochód idealny ,łatwość parkowania .A i na trasę przyjemne tylko żeby drogi były lepsze :-( .Dawniej miałem MB w 124 jazda fajna była ,potem miałem scenika i też mi przypadł do gustu .Wiec kupiłem sceniko-podobnego merca i jestem zadowolony
~Meroman
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Dobre auto, dynamiczne i przestronne w środku, wersja Elegance -czerń tropików z jasnobeżową tapicerką -wygląda wspaniale. Trochę za niski profil opon jak na nasze "drogi". Świetnie wyposażony -szczególnie ważny jest ESP (raz już omijałem kota na śliskiej drodze).
~iron64
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Jako całokształt auto oceniam bardzo dobrze. Bardzo fajnie nim się jeździło, byłem z niego bardzo zadowolony. Dobra widoczność, bardzo fajna dynamika przy umiarkowanym spalaniu, fajna pozycja za kierownicą, super trzymał się drogi na fabrycznych oponach.