Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (171) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blackpacyfek
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
To jest dramat myślałem że Fiat Punto ma problemy. Myliłem się Mercedes A klasa W168 to prawdziwa porażka. Niczym w lagunie liczę lawetogodziny i powitania z mechanikiem w warsztacie. Jedyny plus to duża przestrzeń auta niestety liczba minusów zabija...
~wojtas52
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Dobra jakość w stosunku do ceny zakupu i użytkowania. Auto bardzo praktyczne w wersji long. Łatwo znaleźć miejsce parkingowe w centrum miasta. Całkiem duża ładowność i ekonomia, a to dobre połączenie. Niestety nie najlepsze w trasy ponad 150km.
~piotr
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Napisał bym, że doskonale ale nigdy tak nie jest i nie będzie. Pojazdy się psują i jak wszyscy starzeja więc zawsze coś można w nich znaleść i jak mówią \"do czgoś się doczepić\". Ogólnie powiem, że: inzynierowie staneli na wysokości i zrobili dobrą robote.
~Piotr O.
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Minelo 7.5 roku z malym mercedesem. Powoli rozgladam sie za nowym autem i jesli finanse pozwola i zlowieszczy kryzys nie spowoduje upadku sily nabywczej naszej waluty to bedzie to znow mercedes, moze najnowsza A-klasa lub B. To jest moj caly komntarz.
~level
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Ogólnie jestem zadowolony, jest w miarę niezawodny pewnie się nim jeżdzi. Tylko ten serwis i części drogie. Poprzednie samochody (10) naprawiałem często sam, do tego nie ma książki serwisowej, a z uwagi na elektronikę, strach bez książki ruszyć.
~aguś i adi
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Autko jest bardzo dobre nigdy nie zawiódł. Robię nim raz w tygodniu trasę . Następnym autem jakie kupię też będzie MERCEDES . Osoby piszące źle o tym aucie mają mizerne pojęcie o samochodach albo kupiły auto po crash teście
~ana
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
samochód dobry do pracy.nadaje sie na drugie auto w rodzinie. Jeżdżę duzo po Polsce i niestety do komfortowej jazdy troche mu brakuje.Kupując te auto ,powołałam się na markę..marka auta w tym wydaniu pozostawia duzo do życzenia.
~Luklin
Mikrovan 1.9 125KM 92kW
Super autko, bardzo zrywne. Stosunek masy do mocy idealny. Mały z zewnątrz duży i przestronny w środku, zwrotny. Idealny do miasta. Bez problemu osiąga 200km/h. Świetnie radzi sobie na autostradach - super elastyczność.
~ilkaus
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
bardzo dobre autko. solidne wykonanie.w razie wymiany jakiegoś podzespołu-masa ewentualnych zamienników.każdy dobry mechanik poradzi sobie z wymianą jakiegokolwiek podzespołu.komfort jazdy b.wysoki,b.ekonomiczny.polecam
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa A W168
6,8
10,8
~Robson_GA
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Autko na miasto. Mało pali. Dobra widoczność, bezproblemowe parkowanie. Łatwa manewrówka. Bagażnik akurat nawet na hipermarket.Trochę za niski przód. Przyspieszenie ;-) zbiera się dobrze. Male autko z temperamentem. Podoba się!