Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (171) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Z autka jestem bardzo zadowolony, pali tyle co nic, nic się też nie psuje-jak narazie a zrobiłem nim 20tyś.km. Wadą jest twarde zawieszenie ale z to trzyma się drogi jak przyklejony. trochę z dużo plastyków ale nie trzeszczących:)
~lukas79s@interia.pl
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Posiadam a 170cdi od nowości,straciłem ostatecznie dobre zdanie natemat marki Mercedes,wysiadła pompa wsp.kier.,automat,sterownikBAS/ESP,auto bezwypadkowe,zawieszenie bardzo słabe,cały czas coś trzea przy nim robić!!!
~dark
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
To dobre auto -przstronne i dopieszczone w detalach. Polecam wersję Lang -będziecie zaskoczeni ilością miejsca. Silnik CDI w tym aucie spisuje się świetnie. Dobre do miasta i w trasę. Im dłużej jeżdżę tym bardziej go doceniam.
~Jacek:)
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Serwisowanie w Mecedesie nie opłacalne.Np.Podpiecie komp w serwisie 200zł,a elektryka 30zł.Ogólnie inne naprawy i wymiany płynów tesh.Marnie sie zarówki w przodu wymienia.Bardzo dobra samochód w rodzinie(jako drugi:-) )
~Piotr O.
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Jestem na razie bardzo zadowolony, mimo poczatkowych zastrzezen przyzwyczailem sie rowniez do foteli. Przejechalem kilka godzin non-stop i nie czulem zmeczenia.Samochod zdecydowanie na lepsze drogi niz te u nas w miastach.
~andrzej1967@interia.pl
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
wszystko by było dobrze ,aby nie ta usterkowosc ,ręce opadają i to ma byc mercedes? Ciągle jakis problem,a jak problem to serwis,a jak serwis to kasa i to nie mała-wiadomo MERCEDES .dzięki za wszystkie atrakcje ale ja już mam go dość
~Szymon
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Samochód świetnie opracowany, dużo miejsca w środku, dużo bajerów w postaci wyposażenia dodatkowego, systemy bezpieczeństwa. Czuję się lepiej niż w autach tej samej klasy z tamtych lat.
~Maks
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Autko bardzo zwinne jak na taką moc. Nie spodziewałem się,że będzie się nim tak dobrze jeździć :) Mamy 2020 rok,więc części do niego są śmiesznie niskie. Przebiegu ma już sporo,ale oby służył mi jak najdłużej.
~dr Iwa
Mikrovan 2.1 Evolution 140KM 103kW
moja wersja jest 4 osobowa, oryginalnie tuningowana przez AMG, więc autoko jest naprawde ładne, pięknie wyposażone, ma super sopund-system, jakiś czas temu kilka osób pytało mnie czy to nie nowa A klasa ;)
~Łukasz
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Zajebiste auto do miasta dla dwoch osob. Z tym silnikiem to nawet przyjemne w trasie. Mam wersje Avangarde z pol-skorą i pelna elektryka na dodatek jest naglosnienie BOSE :) jest frajda z jazdy