Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (171) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rogert
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
samochód nie tani jak za swój rocznik i wielkość ale wart uwagi. W 100% spełnił moje oczekiwania czyli małe spalanie i prawie absulutna bezawaryjność. Zaskakuje jego duża pojemność i użyteczność. Sala średnio około 5.5 l. w miście i około 4,5 l w trasie przy jeździe około 130 - 140 na godzinę w trasie. Kupiłem to auto na dojazdy do pracy, dziennie około 100 km. satysfakcja 100%.
~Jacek
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Nie polecam nikomu. Odziedziczyłem ten samochód po dziewczynie i już wiem co to znaczyło, ona go używała głównie do rozbieranych sesji na instagram (potwierdzenie na jej insta @natalia.lenc) Nie da się nim jeździć, ciągle naprawy. Po przejechaniu dziury z zawrotną prędkością tzn już powyżej 30/h ląduje się parenaście metrów dalej. Nie polecam jeszcze raz.
~verona
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
fatalny ale kochany. na poczatku padla klima ,wspomaganie ,szyberdach ,szyby .potem bylo gorzej :) zawieszenie zaczelo sie sypac a na koncu skrzynia padla ...wtedy zdecydowalem sie go sprzedac po roku uzytkowania :) teraz sie ciesze bo juz go nie mam ale bardzo sie do niego przywiazalem i milo wspominam te wszystkie udreki :) pozdrawiam
~Świetlisty
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Jak szukasz miejskiego i taniego w eksploatacji oraz niesamowicie przyjaznego, to polecam bo mi doskonale sprawdza ten meś. Wersja elegance w połączeniu czarnego nadwozia z listwami chromowanymi oraz drewnianym wykończeniem w środku, robi wrażenie. Wersja Long jest dużo dłuższa od zwykłej wersji i lepiej się prezentuje.
~niki129
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Jeżeli oto auto chodzi mam duży problem aby go ocenić. Z jednej strony mamy mocny, dobry bezproblemowy silnik, świetne hamulce i skrzynie biegów. Duże i pakowne wnętrze. Jednak z drugiej strony mamy bardzo przeciętnie wykończoną kabinę. Twarde nie wygodne zawieszenie, z którym zawsze jest coś do zrobienia....
~złomcedes
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Kupiłem to auto z mieszanymi uczuciami ( bo żona się napaliła) 8 lat temu jako 3 latka z przebiegiem nieco ponad 60 tyś km. Na początku jakoś to jeździło, a na dzisiejszą chwilę, mimo, że dbam o swoje samochody to strach w to wsiadać, wszystko w nim się telepie, trzeszczy i rzęzi. Ten produkt to porażka mercedesa.
~Kasia
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
zgrabny samochód, dobrze przyspiesza, ale mało stabilny na trasie i bardzo drogi w utrzymaniu. Nasz się zaczął szybko sypać, a kupiliśmy go od 1. właściciela, bez wypadku z 100 tys. na liczniku. Mechanik też ma go już dosyć, bo żeby się gdzieś dostać, trzeba rozebrać pół samochodu i podobno ma nietypowe rozwiązania.
~olos47@wp.pl
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Mercedes mial dobry pomysl na auto, wykonanie juz znacznie gorsze. Pierwsza A-klasa jest ofiara mercedesa, ktory pierwszy raz wkraczal do tego segmentu. Nie udalo sie urzeczywistnic dobrego pomyslu w praktyce. Autem jezdzi sie przyjemnie, ale wykonanie i materialy uzyte w tym samochodzie mocno podwazaja prestiz marki.
~art_b
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Fajny kształt, wysoka użyteczność, świetne materiały (lifting i long), niskie i twarde zawieszenie, niskie opony - trzeba ciągle uważać. Dobre prowadzenie, rozsądne zużycie i mega wyposażenie - nie wiem co można kupić za te pieniądze z takim \"wypasem\". Dla mnie dobre auto, po prostu.

Mercedes Klasa A W168 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Edi
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Auto modułowe. Praktycznie brak zamienników. Gigantyczne koszty robocizny przy najmniejszej pierdole. Pompa wody - konieczne opuszczenie silnika. Sam wymieniałem żarówkę świateł mijania - uważam się za bohatera w moim domu! Bardzo uważajcie na silnik 1.7CDI z automatem. Omijać!