Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 (46) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PioTrek stuartk@op.pl
Kombi T202 1.8 122KM 90kW
jezdze do domu po 900km i szybko,chce miec wszystko w b.dobrym stanie i tu tez wysoka nota ,co wymienilem przez dwa lata? -silnik wycieraczki -koncöwke przy zakupie auta ale to musialem caly drazek bo niema rozlacznych -klocki i tarcze z przodu -jakis dupek podmienil przeplywomiez powietrza i musialem kupic -teraz zauwazylem ze poci sie most i wymienie uszczelniacz
~gościu
Kombi T202 2.2 D 95KM 70kW
Byłoby super gdyby nie cieknąca pompa lucasa, chociaż na razie jeżdżę i jakoś się nic nie dzieje... gdyby mi nie powiedział mechanik to bym w życiu się nie zorientował. Nie ma objawów to jeżdżę a możliwe że on tak może długo... zobaczymy! Jak będzie trzeba to się naprawi i dalej będzie jeździł, poza tym wątpię żeby coś mogło mnie zaskoczyć...
~Piotrek82
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Jak na razie najpowazniejsza naprawa to przepływomierz. Koszt oryginalny BOSCHA 500zł. Oryginalny mercedesa podobno droższy. Wymieniłem tez przełacznik do świateł przy kierownicy. Nieoryginalny koszt 150zł, ale przecież steruje on wszystkim więc też nie tragedia.
~miśuszatek
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
I wtrysk leje, puszcza ciśnienie przez luz na mocowaniu wtryskiwacza, opaliło i stopiło obudowę silnika. układ paliwa łatwo się zapowietrza, trzeba dokręcać filtr paliwa bo sie luzuje na dziurach, objaw trudno zapala i gaśnie przy dodaniu gazu. np przy wyprzedzaniu.
~koziolek
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
żadnych z wiekszych usterek w pojeżdzie nie mialem, tylko standardowe gadzety trzeba bylo wymienic jak przeplywomierz elementy zawieszenia no i modół wentylatora a to jush troszke kosztowalo no ale to merceces w kiosku czesci do niego nie kupisz
~AAA
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Nie wiem czy to należy zaliczyc do poważnych usterek ale postepująca korozja tylnej klapy oraz w miejscach kontaktu odbojników tylnej klapy z karoserią. Mam równiez wrażenie słabej jakości lakieru - sporo drobnych odprysków. A lakier orginalny.
~c220
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
poważnych usterek nie mialem lecz z tym czujnikiem wtryskiwaczy i kiedys auto zassało paprochy z baku i oczywiscie czujnik odłaczył wszystko i koniec jazdy.. Ogolnie samochod jest nafaszerowany elektroniką najmniejsze usterki powodują postój
~Akusagan
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Nie przytrafiło mi się nic szczególnego, za wyjątkiem tych przeklętych osłon podwozia - koszmarne strzępy plastiku. Jeśli korozję karoserii można zaliczyć do uciążliwych usterek to niestety tak jest. Ma ksywkę \"Rdzedes\"
~Piotrek82
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Najpoważniejszą i najdroższą rzecza jaką musiałem wymienić to przepływomierz, koszt ok 500zł. Reszta chodzi jak na razie bez zarzutu. Poważną jego wadą jest za to karoseria, zdecydowanie zbyt słaba jak na auto tej klasy.
~Mat
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Żadnych usterek układu napędowego, Muszę tu oddać honor. Niestety w dupę daje zawieszenie, jest zbyt skomplikowane a poziom zaawansowania konstrukcji nie znajduje odzwierciedlenia w pewności i zachowaniu na drodze - wielki minus.
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202