Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 (57) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~melquides78@o2.pl
Kombi T202 2.2 D 95KM 70kW
auto nie nadaje się dla rodziny 2+2 , przy kierowcy o średnim wzroście 172 cm., dziecko 8 letnie, na podkładce ma problemy z nogami,a już nie ma na pewno szans aby zainstalować fotelik z dzieckiem w wieku 2-3 lat.W dłuższych trasach jest to uciążliwe, przy pasażerze wzrostu ok 165 cm, aby zainstalować dziecko z fotelikiem, trzeba zrezygnować z komfortu pasażera. Auto bardzo wygodne w trasie z 4-ma osobami dorosłymi, które nie potrzebują...
~AAA
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
z przodu ok (mam 174 cm). Z tyłu jeżdżą przeważnie dzieci w fotelikach więc też ok. Trzy osoby z tyłu tylko na krótkie trasy. Przestrzeń bagażowa dla rodziny 2 + 2 (wózek i masa toreb) wystarcza. 4 chłopa na narty tez sie spakowało (narty na dachu, buty narciarskie, ciuchy i własny prowiant na 10 dni).
~karik712
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Szału nie ma jak na segment D, ale ciasno też nie jest. Troche krótsza "dziura" przed pasażerem na nogi z podyktowana ścianą silnika. Dobrze wyprofilowane plecy foteli przednich dzięki czemu pasażerowie na tylnej kanapie maja wiecej miejsca na kolana.
~Akusagan
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Z zewnątrz samochód wygląda na duży natomiast w środku nie jest przestronnie, zwłaszcza pasażerowie tylnej kanapy mogą ponarzekać na brak miejsca. Na osobę o wzroście 170cm miejsce kierowcy jest optymalne. Trochę uciążliwy jest brak regulacji wysokości kierownicy
~Mietek
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera obok zupełnie wystarczająca i nie można narzekać na jej brak.Komfort pasażerów tylnej kanapy jest dużo gorszy i w porównaniu do poprzedniego samochodu VW Passata wypada nie najlepiej.Moje szczęście ,że ja z tyłu nie siadam ,a nie jestem ułomkiem.
~marlon
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Nie jestem gigantem więc dla mnie z przodu jest ok (mam 175cm), z tyłu raz tylko siadłem w celu sprawdzenia ilości miejsca i przyznam że jest nieźle w końcu nie jest to duże auto, przydało by się więcej miejsca na nogi.
~Norbert
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Z przodu miejsca jest naprawdę sporo, łatwy w dopasowywaniu pod indywidualne potrzeby fotel kierowcy jak i pasażera (regulacja kąta oparcia i siedziska oraz wysokości). Z tyłu nie będą narzekały nawet wysokie osoby.
~wychus
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Po kilku a nawet kilkunastu godzinach jazdy tym autem nie odczuwamy zmęczenia a jeżeli chodzi o mnie to po długiej trasie wyjadam z tego auta to czuje się tak jakbym tylko wstał od stołu
~Memet777
Kombi T202 1.8 122KM 90kW
Miejsca dla kierowcy sporo...fotel elektrycznie pompowany w 4 miejscach jest nadzwyczaj komfortowy..Przebywając trasę Katowice-Mielno...prawie 700 km zero bólu kręgosłupa i ...siedzenie.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W202 Kombi T202
8,2
10,8
11,4
~Obiektyw
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Kierowca i pasażer z przodu mają miejsca zdecydowanie więcej niż np. w porównywalnym Audi A4. Za to pasażerowie z tyłu, mają w C-klasie niezbyt dużo miejsca na nogi, ale spokojnie mogą komfortowo podróżować.
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202