Lista ocen Mercedes Klasa C W205 Limuzyna (24) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Limuzyna 200 184KM 135kW
Wizualnie super, prowadzenie jest pewne i przyjemne, łatwy w opanowaniu. Samochód ocenił bym na 5, ale było zbyt dużo drobnych usterek, skrzypiacych plastików itp, no i awaria wentylatora chłodnicy.... Serwis trwał ponad tydzień, a ja musiałem się prosić o auto zastępcze w którym śmierdziała klima.
~uprightbassmatt
Limuzyna 200 184KM 135kW
Wkurza mnie tylko jedno. Wysoka rata leasingowa :) Reszta zachwyca. Na prawdę samochód marzenie. Przeczytaj moją recenzję i obejrzyj moje filmy, którymi staram się pokazać możliwie wszystko: https://www.youtube.com/watch?v=Hcdr0Lrcqbc Mam nadzieję, że za rok, dwa będę mógł nadal powiedzieć to samo.
~Mateusz
Limuzyna 200 184KM 135kW
Auto prowadzi się świetnie, mając jako alternatywę bmw 4 i Lexusa is 350 nie zastanawiałem się za długo. Mercedes właściwościami jednymi, luksusem wyposażenia wyprzedza te dwa auta niemiłosiernie.
~Piotrek
Limuzyna 180 156KM 115kW
Ładne auto z zacięciem sportowym świetnie wyglada świetnie jeździ nie jest tak opatrzone jak konkurencja ja posiadam pakiet Amg wiec sznyt sportowy jest jeszcze bardziej widoczny
~Neeksay
Limuzyna 250 211KM 155kW
Fajne, dobrze wyglądające auto, z fenomentalnym (moim zdaniem) jak na beznzynę kompromisem pomiędzy osiągami a spalaniem. Samochód warty polecenia. Godny rywal dla A4 B9 i 3er F30.
~Krystian
Limuzyna 200 184KM 135kW
Samochód świetnie wykończony, klasa sama w sobie.Mój w białym kolorze w wersji awangarde bardzo się wyróżnia.Po półtorej miesiąca użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Iwona
Limuzyna 180 156KM 115kW
Świetne do miasta i na trasę. Mimo kilku wad fabrycznych ...lubię to auto (dyfer, sterownik skrzyni 9G, rozrusznik - wymienione na gwarancji)
~Iwona
~Abartos_2006
Limuzyna 200 184KM 135kW
Całościwo jestem zadowolony. Rozczarowało, że pojawiła się usterka, tj. wymiana przewodu paliwa, co wymagało serwisowania auta po 45 tys. km.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W205 Limuzyna
7,8
8,4
~chrmag
Limuzyna 300 BlueTEC HYBRID 231KM 170kW
Nie mam pojecia dlaczego przestali je robic. Wrazenia z jazdy sa naprawde dobre, a przy tym powarzna ekonomia paliwa.
Mercedes Klasa C W205 Limuzyna