Lista ocen Mercedes Klasa C W205 (34) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Neeksay
Limuzyna 250 211KM 155kW
Dosyć bezpośredni układ, aczkolwiek nie tak jak te znane z BMW. Mogłoby być lepiej, ale nie doskwiera to za nadto kierowcy. W trybie sport fajnie wrażenia zapewnia. Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi.
~Karol
Coupe 300 245KM 180kW
W zasadzie wszystko ok aczkolwiek napęd tylko na tył traci bardzo łatwo przyczepność. Bez systemów trzeba mocno uważać. Twarde zawieszenie może być męczące po pewnym czasie.
~Zadowolony kierowca
Kombi 200 184KM 135kW
Auto sztywne (sportowe zawieszenie) ale dzięki temu więcej frajdy na zakrętach. Prowadzi się bardzo dobrze, trochę cierpi na tym komfort przy nierównościach ale coś za coś.
~Waldeck
Limuzyna 200 184KM 135kW
Wspaniale wybiera nierównosci,auto jedzie jak po szynach Przy napedzie 4x4 niestraszne złe warunki drogowe-sprawdzone przy gołoledzi.Oczywiscie praw fizyki nie próbowałem podważać.
~Krystian
Limuzyna 200 184KM 135kW
Napęd na tył i takie moce tylko dla doświadczonych kierowców.Manewry na parkingu bajka.Trzymanie w zakrętach i komfort jak dla mnie w idealnym kompromisie.
~osskar72
Limuzyna AMG AMG 43 367KM 270kW
twardy w ustawieniu komfort.jak ktos szuka wygody to nie polecam ale pewnosc prowadzenia zalezy tylko od opon a nie od zawieszenia
~Roman
Kombi 400 333KM 245kW
Używam na codzień wiec ciężko mi się odnieść do sportowej jazdy, jednak dotychczas żadnej pod- czy nad- sterowności nie odczułem.
~Krzychu
Limuzyna 180 156KM 115kW
Twardo jak się po kostce poruszam .. ale na autostradzie, w zakrętach pewniejsze .. od paru lat MB robi to na sportowo .
~Łukasz
Limuzyna 180 156KM 115kW
Udany kompromis między prowadzeniem a komfortem z lekka przewaga komfortu. Na dziurawe miejscami drogi miejskie jest super.
~Łukasz