Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 (52) - Widoczność

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drfaustus@wp.pl
Kombi S210 2.7 CDI 170KM 125kW
Oceniam na cztery, gdyz dla niewprawionych kierowcow, jazda wstecz wersja combi bez parktronica moze przysparzac nieco klopotow. Osobiscie nie sprawia mi klopotu, no ale do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaic i opanowac :) Ja zawsze duzymi autami jezdzilem wiec moglbym smialo stawiac piatke, gdyz mam porownanie jak sprawa wyglada w duzych combi innych marek bez parktronica.
~Piasek
Kombi S210 2.4 170KM 125kW
Bardzo dobra w każdą stronę przy uwzględnieniu faktu iż to limuzyna, na dodatek kombi mierzące ponad 5m długości. Na pewno nie jest to auto dla mało doświadczonych kierowców bo nim wyczują gdzie to się kończy to obtłuką trochę i swoje auto i innych :)
~Aleksander Pisarzak
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
Ja mam wersję Avangarde i fotele są bardzo wygodne ,z pamięcią ustawień dla 3 kierowców i bardzo wygodnie, bardzo obszerny , wygodny pozycja kierowcy i dla pasażerów z tyłu mega wygodna. Widoczność bardzo dobra
~Jan
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Widoczność do przodu ok do tyłu trochę gorzej ale i tak nieźle. jeżeli chodzi o przestrzeń w środku to ją naprawdę czuć! Bagażnik to kolos a po złożeniu siedzeń mamy prawie 2000 litrów!
~mks83
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
To jest kombi widoczność ze względu na gabaryty widoczność bardzo ograniczona. Ale moja wersja z czujnikami parkowania przód i tył wszystkie niedogonienia w tym temacie niweluje.
~S210 2.0 Kompressor 186KM
Kombi S210 2.0 Kompressor 192KM 141kW
Użytkowanie tego samochodu sprawia wiele udogodnień. Auto posiada bardzo duży promień skrętu, a widoczność zarówno z przodu jak i z tyłu auta jest bardzo dobra.
~vcx
Kombi S210 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
widoczność do przodu bardzo dobra, do tyłu nie ma rewelacji ale zawsze istnieje możliwość otworzenia drzwi i wychylenia głowy, a jeśli już to jest hak i można go użyć :D
~MARCIN 30LAT
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
WIDOCZNOŚĆ PRAKTYCZNIE BEZ ZARZUTU TYLKO DO TYŁU ZASŁANIA TROCHĘ ŚRODKOWY ZAGŁÓWEK ALE OD CZEGO JEST PORKTRONIK WSPANIAŁE BOCZNE LUSTERKA
~Demon
Kombi S210 4.3 279KM 205kW
Nigdy mnie to nie interesowało, no ale przyznam że w przeciwieństwie do mondeo mk3, brak jest ślepych punktów, widać wszystko.
~dunat_m@o2.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Doskonała !!!. Duże szyby i zarazem duża widoczność. W oryginale szyby-fotochromy , rewelacja przy dużym nasłonecznieniu.
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210