Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (221) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 231 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HolyCrom
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Jest to jak wspomniałem spory samochód więc jest w nim miejsce, na to nie można narzekać.\"Wielotorbowa\" wyprawa w trzy osoby jest wygodna i nie trzeba się ograniczać z ładunkiem. Bagażnik wiele pomieści, ale nie jest to kombiak, więc do niego nie ma co porównywać. Wygodnie jedzie 5 osób, 7 też da radę, ale już mniej wygodnie. Jako kierowca na pewno nie czuje się klaustrofobicznie, a jednocześnie czuje się pełną kontrolę nad samochodem i...
~Jaskun
Sedan 3.2 220KM 162kW
Wnętrze samochodu bardzo mi sie podoba. Drewniane wstawki z jasną szarą skórą dają niesamowity efekt. Mimo wieku (95r) fotele wyglądają naprawdę przyzwoicie - drobne spękania są widoczne tylko przy ściśnięciu ręką. Jestem wysoki i jak wysiadałem z wcześniejszych aut po dluzszych podrozach (150km+) (seicento hehe, opel astra F kombi, nissan navara) to zawsze bolaly mnie plecy. Tutaj fotele sa rewelacyjne i siedzi mi sie wygodnie. Tyl tez...
~Bonzo
Sedan 3.2 224KM 165kW
Auto w środku jest obszerne, choć do Chryslera 300M nie ma porównania. Miejsca zaś jest trochę więcej niż w W124, szczególnie z tyłu. Bagażnik podobnie do W124, nie wiem ile litrów ale dla mnie - starego kawalera po regeneracji, ktory o dzieciach na dziś dzień nic nie wie - aż nadto. W sumie jedne drzwi i jeden fotel przeze mnie jest uzywany, mógłbym mieć więc spokojnie wóz jednodrzwiowy, bezbagażnikowy :).
~LZ
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
perfekcyjnie. Samochód jest tak obszerny, że zabierzemy ze sobą wszystko. Ja mam małe dziecko, psa 60kg i zawsze upychaliśmy się z wózkiem psem i z całym dobytkiem jak bylo trzeba. wejdzie dosłownie wszystko. Należy WYSTRZEGAĆ się jasnej, materiałowej tapicerki. Pojawia się plama za plamą. Pranie pomaga na tydzień, później wszystko wychodzi. Oblanie tapicerki czystą wodą skutkujer ogromną plamą.
~Rafał
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Tu nie ma co narzekać. Auto jest duże, dość wysokie i szerokie także 4 osoby mają pełen luksus. W trójkę z tyłu też jest nieźle no chyba, że jedzie gruby, kula i bania to się gniotą :) jedyne czego trochę żal to fotele- tu dobrze trzymają na zakrętach i są wygodne coś jak air maxy nike na nogach ale w w124 był to naprawdę fotel (jak w domu) wygodny, szeroki aż chciał sie spać.
~warning74@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
:) przeeeestrzen, kierowca i pasazer maja go pod dooostakiemmm, az echem sie odbija, idealne auto rodzinne, dzieci, osoby wysokie nawet bardzo nie beda narzekac,na taxi tez idealne, miejsca na nogi z tyłu wiecej niz w w124,Duze wygodne podłokietniki dla kierowcy i na tylniej kanapie bardzo poprawiaja komfort podrózny, w tylnim podłokietniku jest apteczka.
~BB
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Bardzo duża ilość miejsca dla kompletu pasażerów. Więcej miejsca niż w W211, nie będzie narzekał raczej nikt niezależnie czy ma 160 czy 200cm wzrostu. Przy odsunięciu fotela na max do tyłu pasażer średniego wzrostu może wyprostować nogi i nie dotknąć ściany przedniej. Bagażnik spory, jeden z większych w klasie.
~Orgy
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
w tej dziedzinie ten samochód jest po prostu klasą samą w sobie... miejsca pełno!! na maxymalnym rozłożonym fotelu przednim (którymkolwiek) z tyłu jest jeszcze ogromna ilośc miejsca na nogri... niesamowity komfort jazdy nawet w obniżonej fabrycznie wersji Avatgarde... znakomicie tłumi nie równości polskich dróg
~kapsel23
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Miejsca jest bardzo duzo wszedzie.W bagazniku zmiesci sie naprawde duzo.Autem czesto jezdze z Anglii do Polski i spowrotem i naprawde potrafie zmiescic w nim duze ilosci wszystkiego.Nie jest to kombi ale jak na sedana jest super.Jezeli chodzi o pasazerow to tez napewno nie beda narzekac.

Mercedes Klasa E W210 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~TheBenzOrNothing
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Przestrzeń jest ogromna, w samochodzie jest wygodnie i jedynym problemem jest to co zrobić z prawą ręką, bo można prowadzić go jednym paluszkiem. Na szczęście jest pełno schowków i między drążkiem skrzyni biegów i lodówką jest specjalny schowek na... frytki ;)