Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan (162) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Nie bez powodu to auto wybieraja taksówkarze. W środku dużo miejsca, komfortowo moze podróżować od 4 do 5 osob. Duzo miejsca na nogi, wygodne fotele wraz z podłokietnikami i uchwyty na kubki itp schowki.
~Czarny
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
ja mam 187cm i 104 wagi,przy moich gabarytach ktos mi rowny moze usiasc za mna bez problemu jest to wygodny samochod dla 4 roslych chlopakow mozna smialo pokonywac setki kilometrow bez zadnego zmeczenia.
~Andrzej
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Najlepsze w swojej klasie, mnóstwo miejsca dla pasażerów z tyłu, 5 osób może podróżować wygodnie na długie trasy. Auto posiada wbudowane foteliki dla dzieci, co jest idealnym rozwiązaniem.
~w210classic@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Jak w limuzynie,miejsca pod dostatkiem, na przednich i tylnich siedzeniach wygodne podłoietniki-leniuchy,z praktycznymi schowkami.Sprawia wrazenia auta bardzo bezpiecznego, duzo miejsca, duza maska.Extra
~Studziński
Sedan 3.2 CDI 197KM 145kW
Z przodu chyba nie ma samochodu oferującego więcej miejsca na długość, w S-klasie jest szerzej. Przy maksymalnie odsuniętych fotelach z tyłu pojadą tylko drobnej budowy dorośli, albo dzieci.
~pojazdy@yahoo.com
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
największe poczucie przestrzeni w porównaniu do wszystkich dostępnych aut (znam się na tyb bo handluje autami...) max wygodny i komfortowy, jakieś volkswageny są bez porównania gorsze , dzieli je przepaś.
~Dominik
Sedan 2.2 CDI 125KM 92kW
miejsca wystarczy w zupełności dla średniej rodziny, sam mam ok. 190cm wzrostu, fotel kierowcy ustawiony typowo pod wysokiego człowieka a z tyłu osoba mojego wzrostu siedzi wygodnie
~Andrzej
Sedan 2.3 150KM 110kW
Co tu dużo pisać - to Mercedes E-Klassy - miejsca na nogi (przy moim wzroście 188 cm) spokojnie wystarcza, a i z tyłu bez obaw - każdy znajdzie dla siebie dogodną pozycję.
~pitolec
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
bardzo dobrze zarowno z przodu jak i z tylu, miejsca wiecej niz u konkurencji np. w e39. bagarznik tez spory mam sedana, a w kombi to juz poza wszelka konkurencja...
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W210 Sedan
7,8
11,0
13,8
~bini83
Sedan 2.0 136KM 100kW
Przestrzeni w Mercedesie tej klasie na pewno nie będzie brakować dla kierowcy jak i pasażerów,wysokich i tych niskich,jedyny minus ,nie rozkładana tylna kanapa.
Mercedes Klasa E W210 Sedan