Oceny Mercedes Klasa E W212 Limuzyna

Mercedes Klasa E W212 Limuzyna - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa E W212 Limuzyna

~Kierowca
Mercedes Klasa E W212
Wewnatrz bardzo ergonomiczny, wszystko na swoim miejscu. Wygodny do dalekich podroży. Na szczegolna uwage zasluguja fotele. Mi na poczatku nie przypasowalo zawieszenie- malo komfortowe. Pierwsze tygodnie nie ufalem mu na zakretach... z czasem przyzwyczailem sie ale nie prowadzi sie jak np BMW czy Audi. Na krytyke zasluguje bagaznik, po pierwsze nieregularny ksztalt, szczegolnie w przedniej czesci ( polkole za fotelami) co powoduje trudnosci w...
~salvit
Limuzyna 350 CDI BlueEFFICIENCY 231KM 170kW
Mercedes Klasa E W212
Niestety nie mogę napisać, że jest to auto bardzo dobre. Za taką kasę - ponad 330 tyś nowy spodziewać się można czegoś więcej. I jest to auto, któremu dużo brakuje do niezawodności jaka była np. w modelu w124. Może moja ocena jest trochę surowa, ale posiadam również po liftingowe W221 S500 i cóż, to są pod każdym względem dwa różne auta. E klasa to przy S-ce wóz drabiniasty. Po 3 letniej eksploatacji uważam, że powinienem kupić zamiast w212...
~Wojtek
Mercedes Klasa E W212
Auto kupione z rodziny, od pierwszego własciciela, serwisowane przez niego regularnie w ASO NIemcy. U mnie trzy lata i przejechane 30 tyś. Trzy razy laweta, problemy z elektyką...nigdy więcej mercedesa. Połowe tansze francuzy spisują się o niebo lepiej !! Skrzynia 5G nie wiem dlaczego nie można jej wybrać .
~Oskar
Limuzyna 500 388KM 285kW
Mercedes Klasa E W212
Najlepsze auto jakim do tej pory jeździłem. Bardzo wysoka jakość, super prowadzenie. Jest to idealne połączenie dynamiki i komfortu. Nie wyobrażam sobie innego auta. Koszty eksploatacji są dość wysokie, ale akceptowalne. To co oferuje MB w zamian w zupełności wynagradza poniesione koszty
~klew1202
Mercedes Klasa E W212
świetny samochód, duża moc ok. 260km (chiptuning - niestety wtryski nie wytrzymywały), hamulce takie, że po wciśnięciu samochód zrywał asfalt :) w 4 można wygodnie i dynamicznie pdrożować, spalanie mniejsze niż oczekiwalem
~kk
Mercedes Klasa E W212
4 matic. pneumatyczne zawieszenie od ktorego oczekiwalem wiecej. nawet w pozycji komfort jest nazbyt sztywne, co w polaczeniu z 18" felgami nawet biorac pod uwage ze auto 70% jazd odbywa na sutostradach eur, to coz...moglobybyc bardziej wygodnie od strony podwozia. Jest to moj pierwszy samochod, z ktorym po 3 latach eksploatacji zawarlem wstepne porozumienie ze bedziemy razem dlugo.
~JUREK
Mercedes Klasa E W212
jak wspomniałem jest to edycja jubileuszowa . założono bez sensu bardzo szerokie opony czy spojlery a nie ma np. składanych lusterek , czy podgrzewanych foteli , dla mnie \"siara\" w Mercu klasy E . Fajerwerków nie ma inne marki oferują to samo .
~Trudzia
Limuzyna 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Mercedes Klasa E W212
Najlepszy samochod jaki kiedykolwiek bylo mi dane posiadac. Wyglad niesamowity, wygoda, cisza i spokoj. Ma porzadknego \"kopa\" na trybie \"s\" fajna zabawa automatem. Bardzo wysoko moge ocenic bezpieczenstwo jazdy na sniegu i w ciezkich warunkach.
~Tomasz
Limuzyna 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Mercedes Klasa E W212
Samochod niesamowity, na temat mniejszych pojemnosci z Turbodoladowaniem zmienilem zdanie po jezdzie probnej. 7,8s do 100km/h to naprawde super wynik. Zrobilem okolo 30 tys. w rok niezawodny, dynamiczny, bardzo komfortowy. Brabus ma sterowniki do tego modelu e 200cgi i wyciaga z 184 na 231 km. Napewno to sobie sprawie..
~Tomek
Mercedes Klasa E W212
Doskonały samochód,komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
Mercedes Klasa E W212 Limuzyna