Lista ocen Mercedes Klasa M W163 (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Terenowy 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW
Niestety z miejsca kierowcy nic nie widać. Nawet czujniki parkowania nie ogarniają gabarytu, bo piszczą wniebogłosy jak do przeszkody jeszcze dobre pół metra. W124 jeżdżę "na gazetę", przewymiarowaną W140 w longu też sobie radzę. Ba! Ciężarowe się ogarnia! Parkując menela... Poprawiam ma dwa razy, żeby wstydu nie było. I jeszcze te maleńkie poliftowe lusterka! W przedlifcie były dużo praktyczniejsze!
~db
Terenowy 5.0 V8 (500) 292KM 215kW
W sumie ciężko się do czegoś przyczepić, idealnie nie jest, ale nie miałem nigdy problemu z widocznością. Dziwi mnie jedynie to, że bardzo rzadko udaje mi się równo zaparkować tym autem. W żadnym poprzednim tego nie miałem. Po 2 latach użytkowania nie poprawiło się to u mnie, ale może już nie to wyczucie co kiedyś.
~B1334
Terenowy 2.7 (270 CDI) 163KM 120kW
Z widocznoscia jest tak sobie. Rozgladajac się na boki i wprzod - jest ok. Gorzej po \"skosach\". Słupki sporo zasłaniają, a juz prawdziwa tragedia jest zerkanie przes prawe ramie w tyl. Parkujac bez czujnikow jestesmy zdani praktycznie tylko na lusterka boczne. W lusterku wstecznym widac glownie zaglowki tylnej kanapy.
~Sebastian_gdańsk
Terenowy 4.3 V8 (430) 272KM 200kW
Pozycja za kierownicą jak dla mnie idealna. Czuję się jak w osobówce tylko wyższa pozycja za kierownicą daje poczucie pewności. Nie mam żadnych zastrzeżeń - jeździmy i parkujemy bardzo łatwo i komfortowo.
~Jacek
Terenowy 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW
Bardzo wysoko się siedzi przez co więcej się widzi na drodze, prawie jak w ciężarowce bo wysoko pod noga v8 po prostu czuje się bezpieczniej!
~M!S!IEK
Terenowy 3.2 V6 (320) 218KM 160kW
Widocznośc do tyłu troszkę jest ograniczona, dlatego najlepiej tak jak ja mam mieć czujniki prakongowe tylne i wtedy nie będzie problemu
~skoczek82
Terenowy 5.0 V8 (500) 292KM 215kW
Do przodu i na boki wzorowo. Do tyłu wiadomo, że gorzej jednak wielkie lusterka i czujniki parkowania ułatwiają cofanie.
~luke
Terenowy 3.2 V6 (320) 218KM 160kW
Żadnych problemów. Duże szyby i w moim modelu przed liftem ogromne lusterka. Doskonale przydają się podczas jazdy z przyczepą.
~Grzegorz
Terenowy AMG 5.4 V8 (55 AMG) 347KM 255kW
Do przodu bez uwag za to do tylu kiepsko. eby nie boczne lusterka to slepota calkowita ;)
~misiek
Terenowy 4.0 V8 (400 CDI) 250KM 184kW
Widocznosc w aucie jest doskonała... Siedzi sie wysoko i wszystkich (prawie) widzimy z góry...