Lista ocen Mercedes Transporter T1 (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~siudy
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
miejsce dla kierowcy jest dobre na nogi ale źle się siedzi z takimi prostymi plecami.Miejsca dla pasazerów 2 jest zbyt mało jak w tak dużym samochdzie i dla pasazera od skrzyni biegów jest mało miejsca , ponieważ trzeba zabierać nogi gdy kierowca zmienia biegi i trzeba kulić nogi przez pokrywe silnika.
~RADI 1980
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Miejsca w kabinie jest duzo i nie mozna narzekac na jego brak.Wszyscy sie mieszcza i mozna spokojnie jechac.Ja jezdze swoim mercem caly tydzien chociaz mam osobowke vw.Jedynie deska rozdzielcza moglaby byc troche ladniejsza ale to juz szczegol.
~aerk
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
w wersji trzyosobowej na podwójnej kanapie dwojgu pasarzerom jest trochę ciasno, ale w wersji dwuosobowej miejsca nie brakuje , nawet wysocy nie powinni narzekać . siedzenia typowo dla niemieckich aut "twawrde" nie męczą nawet na trasie.
~Damian Dymecki@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
full miejsca, pozycja za kierownicą bardzo wygodna, fotel z regulacją we wszystkie strony, pasażer ma przerąbane bo jego fotel się nie reguluje :-) ale już to zmieniłem instalując dwa fotele elektryczne i pogrzewane od Scorpio teraz to juz bajka
~Dabek
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
Kierowca ma dosyc luźno, gorzej z dwojką pasażerów, ponieważ kabina jest przeznaczona do jazdy w dwie osoby ,a trzecie miejsce poprostu zostało doklejone po przez poszeżenie siedzenia.
~piotrus
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
kierowca ma sie swietnie, siedzonko barzo wygodne, jesli jedzie 1 pasarzer to jest barzdo wygodnie dwuch te z pewnoscia nie bedzie narzekac
~Drift King
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy.Mam dubel kabinę i jest naprawdę wiele miejsca w porównianiu do Ducato czy LT
~Konrad
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
Kierowca ma sporo miejsca, za to pasażer zwłaszcza ten po środku ma nieciekawie. Mogli to inaczej rozwiązać.
~romus
Furgon 2.3 D 72KM 53kW
kierowca ma sie dobrze gorzej sie mieszcza pasarzerowie na \"dwójce\"
~pawelbednarek3@wp.pl
Furgon 2.9 D 100KM 74kW
w dwie osoby super.w 3 juz troche ciasno bo 3 osoba blokuje wlanczanie biegow