Lista ocen Mercedes Viano (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Samochód-REWELACJA!!!!Cudo!!!Polecam-szczerze!!! Delar Mercedesa zrobił swoje -opchnął autka. Kupiłem 3 Mercedesy u Szanownego Pana Mojsiuka-TRZY OSTATNIE!!! Jednak nie u Mojsiuka!!!-Koszalin!!!!- tam auta sprzedaja BEZ opon!!!Kupiłem 2 auta-VIANKA!!!,opony poleciały-w niecałe 9-10 miesiecy,nawet Mąż -Córki -Mojsiuka(to chybaaaa..ten Pan na \'\'Z\'\'(zięć), powiedział,że kupiłem 2 VIANA ,bez opon i jest BEZRADNY!!!!Laczki poszły do...
~Adam L.
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Strasznie sypie się w ciągu pół roku eksploatacji miałwm już ok. 6 poważne naprawy. Układ kierowniczy, przeprogramowanie komputera silnika bo palił 16l na 100km, samoczynne przesunięcie się błotnika przedniego do tyłu co uniemożliwiało otwieranie drzwi kierowcy, siłowniki klapy bagażnika, drzi boczne odsuwane urwały się i wiele innych drobniejszych. Nie wiem kto dodawał wcześniejsze oceny, chyba dealerzy mercedesa.
~sulej
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
karoseria rdzewieje oraz są usterki, które nie są uznawane przez mercedesa. Lampki podświetlenia tablicy rejestracyjnej rdzewieją, po dwóch latach zostały zmienione na helli i jest super tylko nie pasują do modelu z tymi rdzewiejącymi ponieważ są wyższe o 5 mm i trzeba ciąć otwory w klapie. Dla mnie to skandal.
~Krzysztof Komorowski
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
W pierwszym 2.2 CDI Ambiente wyrwana rura od turbosprężarki, wymiana tylnej klapy. W drugim 3.0 CDI AMBIENTE wymiana tylnej klapy, naprawa klimatyzacji, wymiana chłodnicy od klimatyzacji - wada fabryczna - zbyt blisko usadowiony wentylator. Przeciera chłodnicę !
~fon60
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Komputer zaczął jakiś czas temu szaleć z rana i wszystkie światła mrugały jak lampki na choince, aż w końcu padł całkowicie i nic już się nie uruchamiało.
~Przemek
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
po 12 tys. ostrożnej i delikatnej jazdy awaria silnika. W serwisie nie zdradzili tajemnicy, wymienili całą jednostkę napędową... ale moim zdaniem pękł tłok.
~Rozmiar
Van 3.5 231KM 170kW
Skrzynia biegów, remont przy 340 tyś. km. 5,5 tys zł. Nie narzekam bo zrobiłem o 100 tys więcej niż normalne życie automata.
~Miki
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
odpukać po ponad 12 latach obcowania z TĄ marką, na razie nie miałem, przepraszam wtryski w W210, ale to raczej wina super paliw...
~Paweł
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Samochód raz mnie zawiódł jak po 309 tys km odpaliłem go wrzuciłem Drive i nic... Wtedy właśnie posypała sie skrzynia biegów..
~BART
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
2 razy w okresie gwarancyjny lakierowane były progi i tylna klapa - rdza wyszla juz po 6 miesiacach od odbioru z salonu