Lista ocen Mercedes W124 (817)

~abricz@poczta.onet.pl
Sedan 2.6 160KM 118kW
Moje auto zostało sprowadzone z Niemiec od drugiego właściciela, niewypadkowy, z wykazem napraw (sześć) w serwisie. Założyłem gaz i jeżdżę o nic się nie martwiąc lejąc do butli tanie paliwo i za małe pieniądze podrużując wygodniej i szybciej od większości ludzi w autach prosto z salonu. Myślę, że to wystarczy aby stało się przebojem polskich komisów. W końcu karoseria nie jest archaiczna, a przyjemność z jazdy naprawdę duża.
~Gutek26
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Ogólnie ok to auto ma w sobie coś że je z czasem można pokochać ,ale nie wyobrażam sobie tego auta w automacie z tym silnikiem .Według mnie auto jest w za wysokich cenach ale trymie się dobrze nawet niema większego problemu z korozją a największy plus tego auta to że ludzie mnie często zaczepiają i pytają czy bym nie sprzedał nawet ciekawe sumy proponują bo lagune to musiałem dać za pól darmo bo nikt tego nie chciał.Auto na-pewno kupiłbym...
~serwituty@wp.pl
Coupe 3.2 220KM 162kW
Bardzo bardzo przyjemny samochód - dla osób, które chcą dynamicznie, komfortowo i całkiem stylowo przemierzać kilometry. Na razie nie zamierzam go zmienić :)
~Robert
Sedan 3.2 220KM 162kW
Auto naprawdę godne polecenia. Nie należy może do najtańszych ale niech ktoś znajdzie taniego Mercedesa w tym roczniku. Chyba, że do remontu. Każda marka ma swoją cene i tyle. Koszty utrzymania nie są wcale takie drogie jak niektórzy mówią, a ceny części podobne do cen innych marek (może nie wszystkie).
~Bodzio66
Kombi 3.0 D 113KM 83kW
Mam kultowe auto :)Wygląd i stan perfekt. Gdybym miał go sprzedać, to nie mam pomysłu, co kupić :( Wcześniej miałem podobny w benzynie i gaz 2.2. Też perfekt. Ale ten chyba pozostanie u mnie :)
~piozma
Sedan 2.0 118KM 87kW
Auto super , oczywiście w zależności od tego co się od niego oczekuje . Pewnym zgrzytem jest tutaj za słaby silnik , jednak coś za coś , tak przynajmniej stać mnie na benzynę .
3,5
~orion
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Ogólnie przereklamowane auto. Moim zdaniem przeciętne. Popularne ze względu na bliskość sąsiadów. Poza tym należy liczyć się z kradzieżami drobnych elementów nadwozia jak lusterka czy listwy boczne. Plusem jest w miarę przestronne wnętrze i gabaryty auta, co sprawia że jest dość bezpieczne.
~fiszman@wp.pl
Kombi 2.5 D 90KM 66kW
Super auto,które ma w sobie to coś...To moje hobby. Samochód jest ogromny, ja czuję się w nim bardzo bezpiecznie. Przejedzie jeszcze kilkaset tysięcy km. Warto go kupić jak ktoś myśli o porządnym aucie na długie lata. Samochód o ile nie był zajeżdżony na pewno się odwdzięczy bezproblemową eksploatacją. Pojazd ten spełnia marzenia Polaków o posiadaniu luksusowego samochodu, który nie drenuje kieszeni awaryjną elektroniką i komputerami. To...
~DJKeepass djkeepassmusic@wp.pl
Sedan 2.2 150KM 110kW
świetne auto dla pasjonatów jak i poważnych ludzi- tym autem się szybko nie jeździ! Idealne zawieszenie plusd idealny silnik czynią te auto konkurencyjnym nawet dla nowych samochoów... ale już takich sie nie produkuje i dlatego zostaję przy W124 2.2KAT!
~Masster
Sedan 3.0 D 113KM 83kW
Solidna, komfortowa limuzyna - stateczna i elegancka. Zdecydowanie woli dłuższe wycieczki od jazdy po mieście, ale w obu przypadkach spisuje się wyśmienicie pomimo sędziwego wieku.