Lista ocen MG ZR (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ktosktowie
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Niestety.... 3 lata posiadania autka mimo relatywnie niezlego stanu okreslilbym jako pasmo awarii - aby auto jezdzilo jak nalezy trzeba bylo przejsc wszytkie praktycznie typowe awarie dla tego silnika i stracic mase pln ;) Od razu ostrzegam - nie jes tto autko dla biedaka mimo pozorow - zawodzi masa rzeczy jezeli zaczniemy uzywac autka zgodnie z przeznaczeniem - pada wsyztko po kolei.
~szmyrus87
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
tutaj rowniez ciezko mi sie wypowiedziec... mnie osobiscie narazi nic sie nie zepsulo i niech tak zostanie:)) jednak autko kupilem z tymi drobiazgami do robienia... i np mam troszke problemu z dostaniem jednego z przelacznikow:((
~Grzegorz
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Nie miałem zbyt dużo, samochód nie jest nowy, miał kilka problemów, ale teraz jest w porządku. Po prostu trzeba o niego dbać. Tak naprawdę to chyba tylko rozpięły m się kiedyś biegi, bo dzwon z sarną to przecież nie usterka.
~gronostaj
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Miałem problem z mechanizmem zamykania drzwi, klimatyzację musiałem ogarnąć, uszczelnić szyberdach, pająk od nagrzewnicy zrobić, pompkę od hamulcy.
~WildChild
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
W tym samochodzie rzadko kiedy psuje się coś poważnego, częściej właśnie jakieś drobne usterki typu wentylator kabiny itp
~PopeY
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
w moim przypadku cięgno fotela kierowcy się urwało i wymieniałem mechanizm szyby pasażera ale to przez zime zębatka się stępiła
~Bogumił bl50@wp.pl
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
W zasadzie bez problemów. Czasami nie łączy kabel od napinacza pasów pod fotelem kierowcy. Podobno dość częsta przypadłość
~moja_wawa@op.pl
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Od czasu do czasu drobnostka typu pęknięte pokrętło od ogrzewania, czy zapadka zamka bagażnika. Raczej sporadycznie.
~Kwaśniak
Hatchback 1.8 120KM 88kW
Przez zaniedbania tu mi wisizm poprzedniego właściciela to auto poszarpało mi trochę nerwów
Dziennik kosztów dla MG ZR
5,8
8,6
11,1
~MG ZR
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Zupełnie nic. Wymiany eksploatacyjne i nic więcej (płyny itp)