Lista ocen MG ZR (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kwaśniak
Hatchback 1.8 120KM 88kW
coś pięknego czuć że to auto starej konstrukcji widać w nim na wszystkie strony bajecznie, mi przeszkadza jedynie pozycja za kierownicą siedzi się tu stanowczo za wysoko nawet na najniższym ustawieniu jak na tak sportowe autko pozycja powinna być nie trochę niższa a sporo
~szmyrus87
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
tutaj dam odrobinke nizsza ocene poniewaz na 1 zakrecie troszke przeszkadza mi slupek jednak taka kolej rzeczy ma mniejsce w kazdym samochodzie poza tym widocznosc bez zastrzezen we wszystkie strony:) szyby nie sa jakos specjalnie male;)
~markoska
Hatchback 2.0 TD 115KM 85kW
Widoczność bardzo dobra, auto jest małe, ale lusterka boczne są słusznych rozmiarów. Mimo pozornie niewielkiej szyby tylnej wszystko bardzo dobrze widać.
~maciej nova 13 super
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
co to za pytanie głupie przecież jest wszystko widoczne na drodze bo to jest epopeja więc co tak piszę tę ocenę bo nie wiem co powiedzieć.
~PopeY
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
ja nie narzekam przód dobrze tył również choć jeśli ktoś znajdzie się w obszarze tylnych słupków może być problem gdyż są dość szerokie
~moja_wawa@op.pl
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Do przodu i na boki super. Niska linia okien, duże przeszklenia. Do tyłu gorzej. Sportowe fotele utrudniają obrót ciała, a zagłówki ograniczają widoczność.
~Grzegorz
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Mały samochód w starym stylu - po prostu wszystko widać, parkowanie jest proste jak świński ogon. Lusterka po bani, bo angielskie.
~MG ZR
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Widoczność do przodu większa niż w moim poprzednim aucie. Do tyłu też jest ok i nie ma problemu z parkowaniem.
~gronostaj
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Szerokie słupki zasłaniają widoczność, w swoim modelu mam na szczęście czujniki cofania.
Dziennik kosztów dla MG ZR
5,8
8,6
11,1
~8474545
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Widoczność w porządku tylko trzeba sobie dobrze ustawić fotelik bo czasami słupek przeszkadza