Lista ocen Mini Countryman F60 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Crossover Plug-In 1.5 SE 220KM 162kW
Elektryk: w aplikacji mam możliwość kontrolowania kosztów ładowania, mam taryfę G12W czyli po 21.00 stawka za kwh jest znacznie niższa oraz w weekendy i święta. Ładuje po 21.00. Czas to ok. 3-4h w zależności od tego czy muszę naładować całą baterię czy część. Koszty pełnego ładowania to ok. 4 zł (stan; październik '22) a daje mi to możliwość dojazdu do pracy i powrotu do domu. Silnik spalinowy; obecnie średnie to ok. 2,6-2,8l. W trasie ok....
~dsto
John Cooper Works 2.0 JCW 306KM 225kW
Wymiana filtrów/olejów w ASO niższa cenowo nawet niż np. w Renault. Jak na moc silnika zadziwiająco tanie koszty przeglądów. Koszty ubezpieczenia niższe niż zakładałem. Wysokie koszty robocizny, bardzo skomplikowany osprzęt, który na pewno odbije się w przyszłości na dodatkowych wydatkach. Mała liczba specjalistów znających ten silnik.
~maju
Crossover 1.5 Plug-in Hybrid 224KM 165kW
po 3 500 kilometrów przebiegu, miasto plus trasa średnie spalanie 4,7 litra. 5* średnie dzienne trasy między 50 a 150 km. Ubezpieczenie odpowiednio do wartości auta. Części również (na podstawie innego modeli MINI). 3*
~Przemysław Z
Crossover 2.0D 150KM 110kW
Auto jest ekonomiczne. Niestety ASO BMW liczy są strasznie duże pieniądze za obsługę. Wymiana poduszki silnika może kosztować ponad 500 zł.
~Bonusso
Crossover 1.5 Plug-in Hybrid 224KM 165kW
Ładuję za darmo i ekologicznie. Tankuję rzadko po normalnych cenach. Ubezpieczenie stosownie do wartości. Serwis w cenie do 5 lat od zakupu.
~dsto
John Cooper Works 2.0 JCW 306KM 225kW
Na pewno nie będzie tanio i nie jest. Na razie same plusy, samochód jest nowy, zobaczymy co dalej.
~Dynamo
Crossover 2.0 192KM 141kW
Wyjątkowe auto i wyjątkowe ceny. Normalka.
~Karol
Crossover 2.0 192KM 141kW