Lista ocen Mini Countryman F60 (10) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dsto
John Cooper Works 2.0 JCW 306KM 225kW
Doskonale działający tryb sportowy w połączeniu z trybem S na skrzyni przyjemnie wbija w fotel, zmiana biegów, szczególnie redukcja również jest taka jaka powinna być w takim samochodzie. Można jeździć naprawdę agresywnie, wymagane jest za to duże doświadczenie w jeździe, trzeba przywyknąć, jest trudny, to nie jest samochod dla typowego Kowalskiego. Nigdy za to nie miałem poczucia, że automat nie rozumie poleceń z hamulca/gazu. Wzór dla innych...
~dsto
John Cooper Works 2.0 JCW 306KM 225kW
Myślałem, że wiem dużo o automatach. Ten wymaga trochę wprawy i cierpliwości, nie tak jak imho w serii 3/5. Nie da się jej nauczyć w kilka godzin, czy kilka dni. Jak tylko zaczynam intuicyjnie manewrować gazem/hamulcem odwzajemnia płynnymi przełożeniami. Już teraz przepięknie redukuje i przestawia na wyższe w trakcie agresywnej jazdy, to jest jakiś majsterszczyk. Niesamowite uczucie.
~Przemysław Z
Crossover 2.0D 150KM 110kW
Skrzynia działa płynnie, biegi w chodzą bez najmniejszego problemu. Podczas dynamicznej jazdy szybko zmienia biegi bez szarpnięć. Skrzyni jest jednak bardzo ustawiona pod spalanie i podczas normalnej jazdy utrzymuje 1100-1200 obrotów na minutę co może negatywnie wpłynąć na trwałość silnika. Mogły by być lepiej dobrane przełożenia przy 120 km/h osoagamy na 8 biegu już 2000 tysiące obrotów na minutę
~Karol
Crossover 2.0 192KM 141kW
Żadnego przeciągania na biegach. Idealnie zmienia je czy też redukuje. W poprzednich autach irytowało mnie wycie silnika przy przerzucaniu biegów, tu nie ma miejsca.
~Artur
Crossover Plug-In 1.5 SE 220KM 162kW
działa szybko i sprawnie, żadnych uwag - chociaż wkurza mnie system powiadomień i co należy wykonać aby ruszyć.
~Mikla
Crossover 2.0 192KM 141kW
Mam wersje A8 i nie czuć żadnych przełożeń , w versji z 2019 nowa skrzynia A7 lekko szarpie.
~maju
Crossover 1.5 Plug-in Hybrid 224KM 165kW
Automat 6 stopniowy, znany z innych modeli dobrze sobie radzi z przełożeniami. Brak uwag.
~Bonusso
Crossover 1.5 Plug-in Hybrid 224KM 165kW
Na prądzie nie działa. W trybie benzynowym/hybrydowym bez uwag. Jestem zadowolony.
~Dynamo
Automat super die sprawuje