Lista ocen Mini Countryman F60 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bonusso
Crossover 1.5 Plug-in Hybrid 224KM 165kW
Zakupiłem samochód w wersji standardowej z magazynu co obniżyło cenę grubo poniżej 140kPLN. Dostałem za to świetnie wyglądające, wbijające w fotel, tanie w eksploatacji auto, w którym dotychczas nic się nie zepsuło. 100/100, niech będzie 95/100 za brak tempomatu. Prawda jest taka, że hybrid plug in nigdy się nie zwróci finansowo vs zwykły napęd. Złamałem jednak monopol firm naftowych na dostarczanie energii do mojego samochodu.
~Przemysław Z
Crossover 2.0D 150KM 110kW
Mini oferuje niewiarygodna radość z jazdy auto jest dynamiczne, ładnie narysowane posiadające wiele fajnych rozwiązań. Jednakże jakość wykończenia, użyte materiały, wyciszenie pozostawiają wiele do życzenia. W mojej opini nie jest to auto warte katalogowych 180 tys złotych. Warto jest zastanowić się nad alternatywami.
~Artur
Crossover Plug-In 1.5 SE 220KM 162kW
Zamówiłem jeszcze przed podwyżkami, porównując to co otrzymałem to Mini Countryman SE jest całkiem dobrze wyceniony. Dla rodziny z 2 małych dzieci na pewno jest za mały - wówczas w tej cenie można mieć większe auto. Tylko, że większe nie zawsze musi być lepsze. Nie jest tani ale dziś nie ma już tanich aut.
~dsto
John Cooper Works 2.0 JCW 306KM 225kW
W tej klasie nadal nie znajdziemy tak dobrze prowadzącego się samochodu. Jedynym prawdziwym konkurentem jest Porsche Macan i pewnie będzie lepszy, ale jest to zupełnie inna liga cenowa, trzeba zakładać dodatkowe 70-100k zł.
~maju
Crossover 1.5 Plug-in Hybrid 224KM 165kW
Zawsze chciałoby się taniej. Jednak porównując inne auta z podobnym wyposażeniem, (o porównanie napędu bardzo trudno), jakość wykonania, niepowtarzalność - innego wyboru być nie może.
~Dynamo
Crossover 2.0 192KM 141kW