Lista ocen Mini Countryman F60 (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dsto
John Cooper Works 2.0 JCW 306KM 225kW
Doceniam próbę z zachowania promisu między przestrzenią, designem, więc przymknę okno na konieczność wysuwania głowy do przodu, żeby zobaczyć te cholerne światła na skrzyżowaniu. Szyba z tyłu oczywiście jest mała, ale wystarczająca, żeby w miarę wygodnie parkować. Wszystko spełnia swoją rolę, coś za coś.
~Przemysław Z
Crossover 2.0D 150KM 110kW
Szerokie słupki A i daleko wyciągnięty dach ograniczają widoczność do przodu. Trzeba niekiedy wcześniej stanąć przed światłami by dach nie zasłaniał sygnalizatora. Polecam wybrać kamerę cofania bo tylne słupki i mała szybka dość dobrze blokują widoczność
~Bonusso
Crossover 1.5 Plug-in Hybrid 224KM 165kW
Do przodu i na boki bez uwag, ale niestety jeśli sygnalizacja świetlna jest zawieszona nad ulicą sprawa się komplikuje. Mocno pionowa szyba i pozycja za kierownicą robi swoje. Dlatego nie dojeżdżam do linii i widzę co trzeba.
~maju
Crossover 1.5 Plug-in Hybrid 224KM 165kW
Ani razu nie zauważyłem by przednie słupki przeszkadzały mi w widoczności, jak to bywa w innych autach. Wyższa pozycja za kierownicą jak w innych suvach także dobrze wpływa na widoczność.
~dsto
John Cooper Works 2.0 JCW 306KM 225kW
Za ogólny wygląd samochodu mogę przymknąć oczy na brak idealnej widoczności z szyby przedniej, boków, tyłu pojazdu. Kamerki i czujniki rozwiązują problem.
~Artur
Crossover Plug-In 1.5 SE 220KM 162kW
Bardzo dobra, spore lusterka, dużo światła wokól, widoczność do tyłu bdb. Kamera tylna świetnej jakości.
~Karol
Crossover 2.0 192KM 141kW
Do tyłu słabo, no ale jest kamera cofania więc luz.
~Mikla
Crossover 2.0 192KM 141kW
Mimo że to Mini to wszystko widać .
~Dynamo
Crossover 2.0 192KM 141kW
Może być lepiej ale nie jest źle