Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Czesto zdarza mi sie zmieniajac bieg niechcacy wlaczyc klimatyzacje - ktos juz o tym wspominal. Wejscie do samochodu tez nie jest przesadnie szerokie. W bagazniku jesli zdecydowano sie nie dawac kola zapasowego to po co napakowali tam styropianowych wkladek. Nie lepiej bylo ta przestrzen jakos sensownie wykorzystac?
~galaar
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wszystko na swoim miejscu, Brak uwag. Oszczędna ilość przełączników jak najbardziej mi odpowiada. W innych testach krytykowano lokalizację przycisku sterowania komputerem (dlaczego nie przy kierownicy), mi to osobiśnie nie przeszkadza, a sam komputer/ wyświetlacz - REWELACJA
~JOŁMEN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wszystko pod ręką, uchwyty na napoje, schowki i zakamarki wszystko jak należy. Wysuwany podłokietnik dla kierowcy i pasażera, z tyłu otwór na narty lub dłuższe przedmioty. Siedzi się wysoko i raczej wygodnie. Z tyłu kanapa jak na krześle, ale daje radę.
~wlasciciel
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
wysoki przeswit, duze balony - dobre na miejskie dziury i lekkie bezdroza; maly bagaznik (po wyjeciu styropianowej wkladki - ujdzie; duze lusterka na plus; duzo miejsca pod maska (plus na przyszlosc = latwosc naprawy i zmniejszenie roboczogodzin)
~akostuch[at]studioart[dot]biz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wszystko pod ręką, bez komplikacji. Komputer pomiedzy zegarami. Kiedy chce mi cos przekazać delikatnie daje znać sygnałem. Spoglądam, a tu \"possible ice road\" - pisze co prawda po angielsku, ale mi to nie przeszkadza.
~ASX FAN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Świetne siedzenia. Wszystko w zasięgu ręki, najważniejsze przyciski na kierownicy. Kierownica bardzo poręczna. Miłość od pierwszego wejrzenia. Mam dodane trochę gadżetów, ale to drobiazgi.
~Lukezo
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Japończycy zdecydowanie postawili na ergonomię. W kabinie nie ma super nowoczesnych rozwiązań, ale za to wszystko jest proste w obsłudze i bardzo intuicyjne.
~antysmerf
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Dostęp do przycisków konsoli środkowej bardzo dobry, wyświetlacz komputera pokładowego pomiędzy zegarami - ergonomia iście w japońskim stylu.
~Łukasz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Dla mnie idealnie. Nie za dużo guzików i guziczków, a te które są znalazły się w odpowiednich miejscach.

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~misiek
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Autko nieźle zaprojektowane jednakże mogło posiadać trochę większą przestrzeń bagażową
Mitsubishi ASX I SUV