Lista ocen Mitsubishi ASX (153) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

~B.zap
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
cena przeglądów nie jest zbyt wygórowana , rekompensata w zużyciu paliwa oczywiście jak ktoś dużo jeździ bo diesel lubi pojeździć
~wojtekk
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Niestety serwis, a zwłaszcza przeglądy oraz części są dosyć drogie . Ceny w ASO tej marki to porażka- chyba jedne z najdroższych.
~galaar
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Nic się nie dzieje, i oby tak było dalej :) Samochód japoński więc liczyłem się z tym że za części przyjdzie trochę zapłacić
~Arkady
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
TAK, to bardzo mocna strona tego auta. Na tempomacie jest REWALACYJNY w spalaniu. W mieście nawet z klimą, ekonomika ma mocna stornę
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
pali około 5,5 litra a silnik 150 km około 7 litra w miesie ale ja osobiscie wole dołożyć do paliwaa mieć czym jechać!!!!!!!!!!!!!!!!
~nowy właściciel
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
nie chciałem wierzyć sprzedawcy że to auto mało pali ale to prawda. 100 km\\h , 6 biegi i srednie zeszło do 3,5 l
~Paweł
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
jeśli chodzi o zużycie paliwa to rewelacja na trasie przy spokojnej jeździe 90km/h średnie spalanie wykazało na poziomie 4.3 litra
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Drogie oryginalne części zamienne, na szczęście przez 8 lat i 150000km nie przydarzyła mi się żadna usterka

Usterki Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu