Lista ocen Mitsubishi Colt III (54) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OLO
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Nie można narzekać na to, żeby auto wymagało napraw. Mi nie zdarzyło się nic oprócz rutynowych wymian części eksploatacyjnych i niestety czegoś jeszcze... Bardzo wrażliwy jest ECU, czyli układ elektroniczny, który steruje pracą silnika. Ja swoje ECU spaliłem przez własną głupotę i musiałem wydać 500zł na nowe ( tzn. używane, sprawne i z zamontowanym zabezpieczeniem, żeby historia się nie powtórzyła ). Warto zaraz po kupnie dać ECU do jakiegoś...
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Przy kupnie musiałem wymienić sprzęgło i jakaś opaska w tłumniku. Przegląd auta (wymiana płynów, filtrów, okładzin hamulcowych przód i tył)i wymiana sprzęgła zaraz po kupnie kosztowały mnie 1000 zł. Zrobiłem 10 tys. w 6 miesięcy oddałem auto do mechanika znów na przegląd. Poprzestał na stnadardowej wymianie płynów, filtrów etc. Wymienił kable WN bo coś przerywał w czasie deszczu. Łącznie 450 zł. Oprócz tego nic. Mechanik powiedział...
~bbvcvb
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Pojawiły się duże problemy z autem związane prawie cały czas z uszkodzonym sterownikiem silnika 2x w ciągu 1 roku.Wiązało się to z awaria silnika i unieruchomieniem samochodu na drodze. Oprócz tego wymieniane były szczeki hamulcowe, tłumik tylny. Przy okazji uszkodzenia sterownika silnika mechanik nieświadomie rozregulował układ biegu jałowego, Poza tym auto bardzo sporadycznie miało problem ze skrzynia biegów która a to nie chciała ruszyć a...
~Thomas7819
Hatchback 1.8 GTi 16V KAT 136KM 100kW
Wszystko dobrze oprocz niefortunnej wymiany paska rozrzadu przy ktorej zapomnieli wymienic paska walkow wyrownowazajacych (balanserow) ktory sie zerwal i przestawil pasek rozrzadu. Wina mechanikow. Wymienilem sprzeglo i lozyska tylnych kol. Tylne amortzatory i przednie tarcze hamulcowe (tylne byly w porzadku).
~bekspejs
Hatchback 1.3 69KM 51kW
Nie mam powodów do narzekania. Po sprowadzeniu z Holandii wymieniłem Amory z przodu (235 000 km) i komplet sprzęgła (245 000 km). Wszystko było jeszcze oryginalne :) Musiałem też wymienić pasek rozrządu (to standard), filtry, płyny, kable zapłonowe + świece NGK :) W tej chwili samochód nie wymaga dokładania ani grosza.
~uptkz@lykamspam.pl
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
W ciagu 2 lat7 zdarzyly mi sie dwie awarie komputera.W obu przypadkach silnik stanal. Po dzien dzisiejszy mam problem ze skrzynia automatyczna ale przyzwyczailem sie
~paweł200290@interia.eu
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Na początku miałem problem z elektryką. Samochód po przejechaniu dłuższej trasy nie chciał ponownie odpalić. Szybko uporałem się z tym problemem i teraz odpala za pierwszym razem.
~Robaczyslaw :P
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
OCENA 5 Z CZYSTYM SUMIENIEM :). Autko mnie nie zawodzi (prócz tego jednego mankamentu z kabelkiem:) i pewnie dalej mnie nie będzie zawodziło jeżeli sam będę je sobie naprawiał :)).
~Tomasz Kazmierczyk - Mitsubishi Klub Polska - http://mitsubishiclub.drive.to
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Awarie stacyjki - ciężko sie przekręca kluczyk ale po nasmarowaniu mija. Pęka kolektory wydechowy po 90.000 ale dlatego że jest z jakiegoś kiepskiego stopu, na szrocie ok. 150 PLN
~sebastian
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
moje auto ma prawie 200 tys jezdze nim dosc sporo. jedyna powazneijsza awaria to tarcza sprzeglowa - calosc uczynila mnie 250 zl (japonska tarcza + robota)