Lista ocen Mitsubishi Colt III (61) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Z tyłu nie jeżdżę. Z przodu ok. Mam 185 i dość miejsca. Problem byłby chyba, gdybym miał parę centymetrów więcej wzrostu. Brakowałoby miejsca na głowę. W aucie w ogóle nisko się siedzi. Nie mam za wielkiego porównania z innymi kompaktami ale w porównaniu np. z Astrą I (w końcu nowsza o parę lat konstrukcja) mój Colt wydaje się szerszy w środku.
~maxiking18
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Przestrzen dla kierowcy ok. pelna regulacja kolumny kierownicy fotel gora dol i oczywiscie przod tyl oraz sterownos oparciem.Pasazerom szczegolnie z tylu duzo gorzej zdecydowany brak miejsca nawet dla niskich osob i te paskudne wsiadanie na tylne siedzenie, dwoje drzwi to nie dla kierowcow , ktorzy lubia jezdzic w paczce.
~OLO
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Z przodu bardzo dobrze. Z tyłu już gorzej, ale w 4 w miarę wygodnie da się podróżować. W wersji 1.5 glxi fotele bardzo dobrze wyprofilowane, super trzymanie boczne. Regulacja fotela kierowcy góra-dół. Bagażnik jak na gabaryty auta bardzo przyzwoity i praktyczny dzięki temu, że tylna szyba jest niemal pionowa.
~Robaczyslaw :P
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Tu mnie to auto zaskoczyło podczas zakupu. Na zewnątrz wygląda na małego miejskiego przewoźnika 2 osób a w środku (z przodu i z tyłu) jest zaskakująco dużo miejsca :). 4 osoby spokojnie mogą wybrać się w dłuższą trasę bez obawy o jakieś skurcze :). Gorzej może mieć osoba piąta no ale czego byśmy żądali - to nie limuzyna :)
~Adax
Hatchback 1.8 D GLX 60KM 44kW
Nie ma co się oszukiwać to auto robione przez Japończyków dla Japończyków. Troszkę ciasno w środku, ale nie ma tragedii. Bagażnik trochę mały (222l) ale jeśli się ołoży fotele to niejedno można przewieźć. Otwór bagażnika jest spory więc np.pralka wchodzi bez problemu.
~Coltomierz
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Jeśli chodzi o przestrzeń z przodu pojazdu to Colt nie ma sobie równych, dostał nawet jakąś nagrodę za to, osoby o wzroście z 2 na przedzie mogą swobodnie podróżować tym nie dużym wozem. Tył niczym się nie wyróżnia, nie jest ciasny ani też specjalnie obszerny.
~karol@dynavox.pl
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Jesli chodzi o miejsce to jest go duzo jak na autko kompaktowe. Wymienilem fotel kierowcy na sportowy fotel recaro, ale oryginalne siedzenia sa rowniez bardzo wygodne. Na tylnej kanapie bez problemu siada 3 osoby, z miejscem na nogi nie ma klopotu.
~CeeJay
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
No niestety tu każdy ma swoje zdanie. Ja jestem wysokim kierowcą. Mam 191cm wzrostu i nie ukrywam, że ciężko mi jest zająć wygodne miejsce za kółkiem. Gorzej ma osoba siedząca za mną. W 5 osób już jest ciasno.
~Areq 3miasto
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Wiecej miejsca nic w hondzie civic i corsie, mam 183cm i spokojnie sie rozkladam, z tyłu to juz w ogóle sie postarali bo moga siedziec osoby dorosłe czego nie mozna powiedziec o civicu.
~paweł200290@interia.eu
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Z przodu jest b. dużo miejsca. Wiem bo jestem wysokim kierowcą. Kierownice można regulować w dwóch płaszczyznach. Z tyłu spokojnie zmieszczą się 3 osoby, które nie będą narzekały na brak miejsca na nogi.