Lista ocen Mitsubishi Colt III (55) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol@dynavox.pl
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Zaplacilem za ten samochod 1200 zł, kupilem go okazyjnie od sasiada, bo wczesniej juz znalem mozliwosci tego autka. Praktycznie zero wkladu finansowego w remonty, jezdze nim i nic sie nie psuje. Dopiero za jakis czas bede musial wymienic amorki bo sa juz lekko zuzyte i tyle. Blacha jest zdrowa, brak powazniejszych ognisk korozji. Wystarczy popatrzec na sylwetke tego autka, po prostu cos wspanielego, szwabskie toporne auta sie przy nim chowaja....
~zerqk@jadamspam.p
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Poza powaznymi usterkami z poczatku eksploatacji auto teraz spisuje sie naprawde rewelacyjnie. Poza tym moim zdaniem po dzien dzisiejszy wyglada calkiem przyzwoicie.Stoi pod blokiem dzien i noc, zima i lato a mimo to gumy nie parcieja , korozji nie ma. W dzisiejszych autach tego nie spotkasz.Nawet design pomimo uplywu lat jest calkiem OK. Poza tym wszystko, wszystki eurzadzenia elektryczne dzialaja. NIESAMOWITE!!!
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Auto 3500 zł, rejestracja w Polsce 1200. Sprzęgło + pierwszy przegląd (wymiana płynów etc.) 1000 zł. W sumie będzie ponad 5500 zł za 16 letnie auto. Póki co nie żałuje. Byle tak dalej. Dla mnie to klasycznie wyglądające i żwawe, niezawodne auto. Do tego jak mało ich na ulicach :). Wieloma współczesnymi wynalazkami jeździ się wg mnie gorzej a do tego chciałbym widzieć jak będą się sprawować za 16 lat.
~Robaczyslaw :P
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Jak na cenę 3000zł + 1200zł (opłaty bo autko z Niemiec) autko doskonałe :). Szczerze mówiąc to się zastanawiam czy dostanę w tej cenie i ten rocznik w pełni sprawne i tak mocne auto niemieckiego producenta - CHYBA NIE :) dlatego zostaje przy Japońskich autach :)) Niezawodne jak zawsze - i to jest potwierdzone doświadczalnie :)
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Byłem sceptyczny odnośnie kupowania tak wiekowych zachodnich czy japońskich aut. Dlatego szukałem młodszej Łady lub Skody. Nie udało sie jednak kupić coś sensownego i wpadł w ręce Colt, który zawsze mi się podobał. Dałem za niego 3500 zł + 1200 przy rejestracji (niemieckie blachy) i jak na razie jestem b. zadowolony.
~CeeJay
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
No jak na rok, przebieg i niezawodność to ludzie chcą za niego dobry pieniądz. Ja swojego kupiłem za 2500 zł a włożyłem w niego połowę ceny. Części jak na japońca to nie są kosmicznie drogie. Gorzej jednak jeśli siądzie coś poważniejszego. Wtedy trzeba liczyć się z odchudzeniem portfela.
~OLO
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Takie auto można kupić w ładnym stanie już za 1500 - 2000 zł. Naprawdę warto. Nie jest mega ekonomiczny, ale odpłaci nam się bezawaryjnością i satysfakcją z jazdy. Dla dusigroszy jest opcja założenia lpg, ale ja za nic nie zrobiłbym swojemu takiej krzywdy.
~bekspejs
Hatchback 1.3 69KM 51kW
Kupić go można za grosze i po dodaniu niewielkich pieniędzy można mieć jeszcze samochód na lata. Włożyłem od razu gaz i przejechałem samochodem ponad 30 tys km. Silnik sprawuje się bardzo dobrze. Spala średnio 8 litrów, 8,5 litra w zimie.
~Coltomierz
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Tu wypada też bardzo dobrze, ponieważ można go kupić za śmieszne pieniądze a co do jakości nie można mieć żadnych zastrzeżeń, należy tylko zwrócić uwagę na jakość blach przy zakupie, ponieważ nie są ocynkowane i z nimi jak w większości samochodów bywa różnie.
~fgfjhfg
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Wspanialy ladny i trwaly samochod za niewielkie pieniadze.Warto rozejrzec sie za tym autem sprowadzonym z Niemiec dobrze serwisowanym. Wtedy smialo mozemy jeszcze liczyc na lata bezawaryjnej jazdy i radosci z posiadania tego autka.