Lista ocen Mitsubishi Colt III (61) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Nie mam zastrzeżeń. Prowadzi się ok, nie ma nadmiernych przechyłów, po dziurach też znośnie. Zrobiłem od momentu zakupu (choć ostrożnie jeżdżąc) 10 tys. km i nic nie musiałem w zawieszeniu robić. Myślę więc, że ok. Ponadto jeśli w pełni obciążyć samochód to w przeciwieństwie do niektórych współczesnych konstrukcji nie będzie "szurał" po asfalcie.
~bbvcvb
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Samochód jak dla mnie bardzo przyjemny w prowadzeniu jedzie niczym amerykański krążownik szos, fantastycznie wyciszony w wersji z automatem, jechałem tez wersja z manualna skrzynia. Bardzo dobrze trzyma się drogi. Głośność silnika w kabinie zwiększyła się w bardzo znaczny sposób po zastosowaniu zamienników Płóciennika.
~Adax
Hatchback 1.8 D GLX 60KM 44kW
Układ jezdny przeciętny. Dość dobrze się prowadzi ale czasami czuć delikatną podsterowność. Jednak ze względu na to że jest to autko o spojnej charakterystyce to nie przeszkadza to zbytnio. Jedyna wada to dość duża średnica zaracania która trochą przeszkadza na ciasnym parkingu
~Robaczyslaw :P
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Tu nie mam zastrzeżeń :). Autko posiadam już od prawie 2 lat i choć przejechałem nim już 38 tys. km ani razu nie byłem zmuszony zerkać pod podwozie :). Trzeba tylko uważać przy ustawianiu zbieżności przednich kół bo jest trochę inne rozwiązanie niż w tradycyjnych samochodach.
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Jak na razie nie mam powodów narzekać. Prowadzi się jak na kompakt ok - ale z drugiej strony sportowych aspiracji nie mam. Po 10 000 km. na polskich drogach awaria żadna się nie przytrafiła - ale znów staram się dziury omijać. Zobaczę co będzie dalej.
~sebastian
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
dobrze sie trzyma zakretow, uwaga na wysokie przejazdy kolejowe - jest niski, troche duzy promien skretu ale w koncu to nie maluch. u mnie powoli pada przegub... generalnie auto toczy sie bez zastrzezen, powiedzialbym sporo ponad przecietna
~Coltomierz
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Hmm, wahałem się czy jest dobry czy przeciętny? Postawiłem na dobry, choć wydaje mi się ciut za miękki, ale przecież nie oceniamy go jako samochód do ulicznych wyścigów. Na naszych polskich dziurach spisuje się wręcz idealnie.
~maxiking18
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Hmm... sportowy to on nie jest ale trzyma sie asfaltu dobrze na zakretach nie nosi i nie ma odczucia kolyski, zawieszenie daje odczuc na kazdej dziurze w tych naszych drogach nawiasem mowiac dosc twarde
~CeeJay
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Miałem momenty gdzie auto uciekało mi na prawą stronę bez ruszania kierownicy. Jeździ się ok lecz wspomaganie w tym aucie by się przydało. Ciężko jest kręcić na parkingu.
~fan colta
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
dzięki przedniemu napędowi, drogi które zamkięto zimą bo były nieprzejezdne (w Bieszczadach) dla colta nie stanowiły pzeszkody, najpierw przedzierał się colt a potem pług ;)