Lista ocen Mitsubishi Colt III (55) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Areq 3miasto
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Mam wersje oczywiscie bez klimatyzacji wiec moge ocenic ogrzewanie i siłe nadmuchu, samo ogrzewanie dopracowane bardzo ladnie, powietrze jest tak gorace ze nawet przy -15C bankowo szybko zmniejszysz temperature. Teraz siła nadmuchu to jakis ewenement w skali samochodów bo aż włosny dęba staja, bardzo mocne !!! w zimie szyby nie maja tendencji do zamarzania i parowania jak w oplu tigrze.
~Robaczyslaw :P
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Nigdy nie miałem auta z klimą więc mówię z doświadczenia Nawiewowców :). W zimie nie marznę a wręcz przeciwnie - czasem sie i pocę w tym aucie :). latem jak nawiew nie pomaga, bo jest za gorąco to otwieram okno :). Jak dla mnie to to jest i tak milsze rozwiązanie :D
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Zimą jeszcze nie testowałem, więc nie wiem jak się sprawuje. Latem doskwiera brak klimy, jak ktoś do takiego bajeru przyzwyczaił. Wentylator ma jednak 4 prędkości, nadmuch na naogi. Chyba więc norma jak na kompakt z początku lat 90-tych.
~Adax
Hatchback 1.8 D GLX 60KM 44kW
Ogrzewanie działa przeciętnie, ale to ze względu na silnik diesla, który ze względu na swoją wydajność daje mało ciepła. Wentylacja chodzi normalnie tylko na ostatnim biegu strasznie głośno. Brakuje klimy:-(
~maxiking18
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Wentylacja w moim misku to nawiew do auta i boczne szybki hehe czyli przecietnie z ogrzewaniem gorzej nagrzewa sie dopiero po przejechaniu 10 km w temp. ok -15 stopni celcjusza.
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Brak klimy - ale w takim "staruszku" to norma. Wentylacja ok - szyby mi nie parują. Po wymianie termostatu ciepło zaczyna się robić zimą po 3 kilometrach. Nie narzekam.
~krzbik@jadamspam.pl
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Tylko dobrze bo w porownaniu z moim poprzednia Primera 92 dmuchawa nie jest tak wydajna a i silnik nagrzewa sie minimalnie duzej.
~OLO
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Latem ok, zimą nie było rewelacji, ale dało się osiągnąć temperaturę pokojową. Myślę, że nagrzewnica była już lekko wysłużona.
~bekspejs
Hatchback 1.3 69KM 51kW
Podoba mi się wt w większości japończyków, że jest dodakowe wypuszczenie nawiewu na kolana dla kierowcy i pasażera :)
~Thomas7819
Hatchback 1.8 GTi 16V KAT 136KM 100kW
Doskonala. Szybko nagrzewal sie w zimie, a i wlecie nie bylo probemu mimo, ze nie bylo klimatzacji.