Lista ocen Mitsubishi Colt III 1.3 12V 75KM 55kW 1990-1992 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol@dynavox.pl
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Zaplacilem za ten samochod 1200 zł, kupilem go okazyjnie od sasiada, bo wczesniej juz znalem mozliwosci tego autka. Praktycznie zero wkladu finansowego w remonty, jezdze nim i nic sie nie psuje. Dopiero za jakis czas bede musial wymienic amorki bo sa juz lekko zuzyte i tyle. Blacha jest zdrowa, brak powazniejszych ognisk korozji. Wystarczy popatrzec na sylwetke tego autka, po prostu cos wspanielego, szwabskie toporne auta sie przy nim chowaja....
~CeeJay
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
No jak na rok, przebieg i niezawodność to ludzie chcą za niego dobry pieniądz. Ja swojego kupiłem za 2500 zł a włożyłem w niego połowę ceny. Części jak na japońca to nie są kosmicznie drogie. Gorzej jednak jeśli siądzie coś poważniejszego. Wtedy trzeba liczyć się z odchudzeniem portfela.
~Coltomierz
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Tu wypada też bardzo dobrze, ponieważ można go kupić za śmieszne pieniądze a co do jakości nie można mieć żadnych zastrzeżeń, należy tylko zwrócić uwagę na jakość blach przy zakupie, ponieważ nie są ocynkowane i z nimi jak w większości samochodów bywa różnie.
~Areq 3miasto
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Autka są tanie około 3tys zł z gazem za ta cene kupisz co najwyzej corse ale tu akurat nie ma co sie zastanawiac co kupic...
~Daniel G.
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
naprawde bardzo dobra te autka naprawde duzo wytrzymuja i sa trwałe a przy bez wypadkowch Coltach zapomnijcie o rdzy!
~Łukasz G.
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
za taki samochód opłaca sie zapłacić te pare tysięcy ja taką jakość ale to normalne bo to przecież japończyk :P
~Marek
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
za około 15.000zl z "98 można juz dostać takie autko ale jak miał bym znowu kupować to tylko z lepszym silnikiem i wypisażeniem
~paweł200290@interia.eu
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Samochód kupiłem za 2500 zł. Trzeba bylo trochę w niego włożyć, ale teraz już nie ma najmniejszych problemów.
~mike
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Za te pieniądze super samochód: ekonomiczny,bezawaryjny,sportowa charakterystyka. POLECAM !!!
~Przemas
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
W tej chwili można kupić takie auto za jakieś 2000 zł w miare dobrym stanie.