Oceny Mitsubishi Colt III 1.3 12V 75KM 55kW 1990-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi Colt III 1.3 12V 75KM 55kW 1990-1992

~brombek@hoga.pl
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Jak na autko w tym wieku i za taką kasę, którą trzeba by za niego dać - to jest to bajer. Jeżdżę tym samochodem od trzech lat (jest to mój siódmy samochód) i twierdzę, że jest OK. Ma swoje delikatne mankamenty - elektryka zaczyna czasem odmawiać posłuszeństwa i delikatna korozja na tylnych nadkolach - ale to 12 lat eksploatacji z czego ok. 10 w Polsce, więc nie ma czemu się dziwić. Ogólnie jest bezawaryjny, co potwierdzają raporty...
3,3
~CeeJay
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Jak dla mnie to autko było super, dopóki się nie zaczęło psuć. Typowe japońce. Jeździsz dopóki coś nie padnie. Auto mam niecały rok i włożyłem w niego bardzo dużo pieniędzy i nerwów. Przydałoby się wspomaganie, bo strasznie ciężko kręcić na postoju. Mały bagażnik, no ale czego człowiek oczekuje od tej klasy samochodów. Ogólnie nie kupiłbym jeszcze raz tego auta. No ale każdy ma inny gust i swoje zdanie.
~karol@dynavox.pl
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Polecam, super sprawa jesli szukasz wysokiej jakosci auta za rozsadna kase. Colt to praktyczny samochod, z tylu jest dostatecznie duzo miejsca zeby cos przewiezc, a silnik jest na tyle mocny by dostarczyc wrazen ze sportowej jazdy. Tani w utrzymaniu, ekonomiczne spalanie, super wyglad. Czego chciec wiecej.
~xtcdawid@tlen.pl
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
mialem wiele aut ale zadnego dluzej niz 2 lata tego kupilem zonie jak zdala prawojazdy do nauki i nie wiedzialem ze zostanie czlonkiem rodziny. mam jeszcze VW passata TDI kombi z 99 i moze nie uwierzycie ale zadko jezdzi chyba ze jade z towarem. nastepnym autem na bank bedzie japonczyk sa NIEZAWODNE
~andzior
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
mały, zgrabny- wszedzie sie zmiesci, charakterystyczne i b. ładne są reflektory
~Areq 3miasto
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Fajne autko przestrzenne z dynamicznym silnikiem, i bezawaryjne co japonia to japonia.
4,1
~Przemas
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Polecam to auto każdemu kto chce mieć dobre i niezawodne auto za małe pieniądze. Pomimo niedziałającego u mnie automatycznego ssania odpala za pierwszym nawet przy 20 stopniowym mrozie.
~Szpula_JG
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
fajne autko , troche stuningowac od zewnatrz i git
~Coltomierz
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Jeśli ktoś się zastanawia czy kupić Colta czy Golfa, lub jakiś inny europejski samochód to nie wiem nad czym się zastanawia?!
2,9
~Marek
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Jak na autko w tym wieku i za taką kasę, to jest to średnie. Jeżdżę tym samochodem od prawie roku i troche juz mnie kosztowal ale nie jest zle