Oceny Mitsubishi Colt III 1.5 KAT 90KM 66kW 1990-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi Colt III 1.5 KAT 90KM 66kW 1990-1992

~maxiking18
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Daje mu 5 z duzym plusem, powód jest prosty wozi, dowozi, przywozi i sie nie psuje, moze nie jest super oszczedne i nie powala na kolana moca silnika i nie ma duzego i pojemnego bagaznika, pasazerom i kierowcy nie jest zbyt wygodny no ale te wszystkie moim zdaniem drobne niedogodnosci w polaczeniu z niezawodna jednostka napedowa oraz pprzekladnia tworza z tego autka cos co ciezko mi opisac pelen zachwyt a dla mnie to juz chyba sentyment....
4,1
~bbvcvb
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Rzuca się w oczy solidność wykonania pojazdu w każdym detalu. Bardzo ładna jest sylwetka pojazdu, Auto jest aerodynamiczne, w wersji z manualna skrzynia biegów b. ekonomiczne. Ergonomia w aucie w najwyższym standardzie podobnie jak prowadzenie i komfort w aucie zwłaszcza w wersji z automatem. Niedopracowany sterownik silnik silnika, świetnie przed korozja zabezpieczona karoseria, także spod pojazdu.
~fgfjhfg
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Auto jest godne polecenia. Posiada ladna oplywowa linie nadwozia. Jest rewelacyjnie zabezpieczone przed korozja. Jest bardzo niezawodne oprocz sterownika silnika i mimo wszystko lepiej wyciszone od Civica.Silnik jest bardzo zrywny i trwaly. Jest tez bardzo elastyczny i doskonale przyspiesza juz od dolnych zakresow obrotow. Szkoda jedynie ze jest sterowany przez czesto psujacy sie komputer.DOSKONALE AUTKO ZA ZADNE PIENIADZE!!!!
3,6
~uptkz@lykamspam.pl
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Mialem juz pare japonczykow. Mam do nich sentyment. Mialem przechwalona Honde i rownie przechwalona Toyote. Ja najwiekszy sentyment mam mimo wszystko do mitsubishi. Jesli nie brac pod uwage usterek ze sterownikiem to auto jest naprawde super i wersji 1988-92 i 1996-2003 bo takie posiadalem. Mysle ze wersja III jest jak najbardziej godna polecenia bo jest najlepiej zabezpieczona przed korozja
~zerqk@jadamspam.p
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Auto stare ale porzadnie wykonane. POza usterkami zwiazanymi z komputerem sterujacym, aparatem zaplonowym i zaworem EGR bardzo niezawodne.Jak na tak male auto b. duzy komfort jazdy. Porzadnie wykonane wnetrze, dobre materialy.Najlepsze ze wszystkich japoncow zabezpieczenie antykorozyjne. Rewelacyjny komfort jazdy jak na auto tych rozmiarow, b. dobre wyciszenie. mODEL Z AUTOMATEM MA JEDNAK JEDNA WADE:WIECEJ PALI!!
~juar
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Byłem mocno zaskoczony, że 16 letnie auto może sprawiać tyle frajdy. W znacznej mierze wynika to pewnie również z tego, że kupiłem je jako zadbane. Było na niemieckich blachach, przez 16 lat 2 właścicieli i do grudnia 2005r. przeglądy w serwisie Mitsubishi.
~dorste70@tenbit.pl
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
auto po przejechaniu 250000 jest niezawodne wymaga jedynie wymiany oleju klocków filtrów itp. doskonale przyspiesza, silnik jest suchy doskonale pracuje nie wymagal żadnych remontów to naprawdę rewelacja w porównaniu np.z niemieckimi produktami !!!!!, doskonale trzyma sie drogi i malo które auto nawet z nowych modeli może dorównac na starcie jeżdzilem nim 8 lat i z żalem go sprzedalem to super autko !!!!!!!
~dorste70@tenbit.pl
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
przez 7 lat jeżdzilem coltem zrobiłem ok 200000tys.km i nic wymieniałem tylko olej paski klocki autko jest super mocne dobre przyspieszenie tak że nawet nowe modele na starcie nie mogą sobie poradzić po przebiegu 244000tys.km dalej jeżdzi doskonale jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Robaczyslaw :P
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta :). Design auta prezentuje sie bardzo śmiele i agresywnie rzekłbym nawet :). W sam raz dla młodych ludzi takich jak ja (22 lata) :).
~piotrek zielona góra
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
za taka mala kase mam lepsze autood hondy civic/koledzy mi zazdroszcza ci ktoży maja hondy i korozje na tylnich nadkolach