Lista ocen Mitsubishi Colt V (117)

~Bosslog
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Auto godne polecenia. W sam raz do jazdy po mieście (małe rozmiary auta) oraz na wyjazd na wakacje dla dwóch osób z bagażami (niskie spalanie na trasie). Do plusów można zaliczyć dużą niezawodność silnika.
~Marts
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jest to zwinne małe miejskie autko. Jest też wygodny w długich podróżach. Nie czuje się w nim żadnych podmuchów wiatru, jedzie się pewnie. Polecam to autko i jestem pewien ,że się na nim nie zawiedziecie.
~preem
Hatchback 1.6 i 16V GLS 103KM 76kW
Mały z zewnątrz, ze sportowym duchem, niezawodny, w środku lużniutko, super skrzynka i zawieszenie. Pełne wyposażenie, ekonomiczny, bo nie ma zadnych dodatkowych kosztów na naprawy. Opel to przy nim to wóz drabiniasty z XIX w.
~samurai
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Autem tym jeżdżę już jakiś czas także mogę co nie co o nim napisać (raczej same pozytywy). Przede wszystkim jest niezawodne. Ileż to ja się nasłuchałem wcześniej od różnych speców co by nie kupować japońca bo części drogie i ich brak i w ogóle... A prawda jest taka: tłumik + paski, klocki hamulcowe, filtry i inne pierdółki które przyszło mi wymienić zaraz po kupnie to były grosze, i żadnych problemów z dostępem. Więcej nic nie było robione do...
~okjarek@o2.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
jak na 120 tys km to jest doskonaly wynik, zadnych powaznych usterek, auto jak na oryginalnego japonca jest super ( produkowane tylko w japoni ). silnik po tak dlugim dystansie na gazie chodzi jak nowy.
4,1
~jadamspam
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bardzo fajne autko, mialem kiedys Colta 2 tez przypadl mi do gustu. Ma wrazenie ze Colt 4 jest gorzej wykonany. Choc jest bardziej niezawodny, NATOMIAST WIELKIM PROBLEMeM JEST BLACHA, KTORA JEST LICHA.
~Stas
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
jestem bardzo bardzo zadowolony z tego samochodu polecam go dla młodej osoby auto małe ale i bardzo dynamiczne nawet jak na silnik 1.3 auto z 1996 roku a deskę rozdzielczą ma nowej generacji jak na razie nie zamieniłbym Colta na inny samochód ale myślę że z czasem wymienię na inny jednak większy ale także mitsubishi ew nissan
~Someone
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Silnik znakomity. Jezeli byl od samego poczatku zalewany dobrym olejem i na biezaco byla robiona wymiana tego oleju, a takze nie byl katowany caly czas do odcinki to nigdy nic sie nie popsuje. (Silnik)
~kolej
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Słabym punktem jest duża średnica zawracania, jak na tak małe auto powinno być bardziej zwrotne.
~uptkz@lykamspam.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Colt III mial duzo lepsza blache chociaz byl bardziej awaryjny.