Lista ocen Mitsubishi Colt V (117)

~Colcik
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Silnik charakteryzuje się bardzo wysoką kulturą pracy i dynamiką zarówno na paliwie jak i na gazie. (Silnik)
~stefan\'77
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bardzo dobre auto! Ciężko o nim coś złego powiedzieć. Przede wszystkim dobrze wykonane, trwałe i niezawodne. Silnik tylko 1,3 a naprawdę się nieźle zbiera - np. na 3 biegu 130km/h. I ten spotowy dźwięk (bez żadnych tłumików i modyfikacji). W dwie osoby można spokojnie wybierać sie na wakacje w dalszą trasę za granice spala 6-6,5. w mieście 9. trzyma sie drogi wyśmienicie. Odporne na podmuchy bocznego wiatru, świetnie trzyma w zakretach....
~starybaca@onet.eu
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
szkoda ,że następca tego modelu został tak spaskudzony,kolejny wagonik chociaż dobrze wypasiony,ale brakuje tego coś!
~vermade
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Silnik bezawaryjny, dbany, serwisowany bedzie pancerny. Nie krecony na zimno na dobrych syntetykach (nie polecam olejow rozlewanych w kraju) ladnie pracuje. (Silnik)
~FxTeam
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
pracuje cicho i równo, niezawodny, odrobinę za słaby. (Silnik)
~woytek77
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Po Golfie, o którego naprawde dbałem, wszystkie płyny, filtry, przeglądy na czas, a który ku**a non stop sie psuł, mam Mitsubishi i polubiłem jazde samochodem.
3,8
~dak_colt
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Gdyby nie słabo zabezpieczona blacha, autko oceniłbym jako doskonałe. Fajny elastyczny sinik, bezawaryjny. Części, zamienników jest dostatek. Przy dobrym wyposażeniu nie ma na co narzekać.
~Ronal
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Gorąco polecam Colta młodej osobie. Świetny samochód na początek! Silnik wymaga minimalnej uwagi mechanika i podstawowej regulacji, a odwdzięczy się bezawaryjnością. Autko nie pali najmniej. Nie jest bardzo ekonomiczne ale za to dynamiczne i fajnie wygląda. Jakość plastików i materiałów we wnętrzu naprawdę pierwsza klasa! Nic nie trzeszczy pomimo ponad 20 lat. Polecam bogate wersje GLX mają sporo rzeczy w elektryce. Na minus dość mały promień...
~Marek
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
dobrze wykonane moze plastiki troche takie sobie , ale za tą cene grzechem byłoby marudzić
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt V
7,3
~norberttt
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Niesamowita, precyzyjna i krotka. Zmiana biegow to czysta przyjemnosc. (Skrzynia biegów)