Lista ocen Mitsubishi Colt V (117)

~Paweł Mosur
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Autko po prostu rewelacja. Mimo swojego wieku jeździ się super. Polecam każdemu. Ja kupiłem na swoje pierwsze autko i nie żałuję. Po przejechaniu 15k km zero usterek. Przyspieszenie na LPG w granicach 12 sekund więc moim zdaniem rewelacja. 180 ma bez problemu, ale komfortowo się jeździ przy max 160. Biegi są bardzo elastyczne, na piątym biegu można jechać 50 jak i 200. Reszta mojej opinii poniżej
~Yogers
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Elastyczności to on nie ma :) Ale za kulturę pracy wysoka ocena się należy ! (Silnik)
~Kamil
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Prezentuje się bardzo ładnie, spalanie jak dla ucznia do zniesienia, silnik cichy i kiedy potrzebujemy mocy to nam jej da ;) Czuję że nie mogłem wybrać lepszego auta na moje pierwsze.
~TheCat
Hatchback 1.6 i 16V GLS 103KM 76kW
Wczesniej miałem 1.3, teraz było mnie już stać na zadbaną wersje i znalazłem w końcu odpowiedniego 1.6 z końcówki produkcji. Po prostu pasujemy do siebie:)
~RaDDi
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Swietnie sie jezdzi, dla mlodej osoby doskonale, wyszalec sie a potem cos wiekszego rodzinnego, jak na start idealne auto.
~IGNS
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Dla tak lekkiego samochodu 1,3 to wystarczający motor. Jednak czasami przydało by się trochę więcej mocy. Nie można jednak złego słowa powiedzieć o tej jednostce. (Silnik)
~atrax1
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Kupiłem auto ośmioletnie, które dłuższy czas prze zakupem stało nieużywane. Na początku wymagało wymiany kilku części które zwyczajnie się zużyły, ale potem auto było całkowicie niezawodne. Jedyny mankament do którego można by się przyczepić to korozja - zawieszenie i tylne nadkola, ale myślę że przy dobrej konserwacji nie było by tego problemu. Przyjemność z jazdy - olbrzymia! :)
~Robert
Hatchback 1.6 i 16V GLS 103KM 76kW
Samochód bardzo mało awaryjny, spalanie akceptowalne jak na silnik 1.6. Zawieszenie skonfigurowane tak, że zachęca do agresywniejszej jazdy, a silnik na to pozwala. Ceny części eksploatacyjnych bardzo niskie i dostępność jest ok. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to korozja (przede wszystkim tylne podłużnice i podłoga w bagażniku). Polecam na samochód do miasta jak na pierwszy samochód dla młodego kierowcy. Mitsu przejechało ze mną już prawie...
~Sognom
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
auto bardzo alternatywne, nieduże, ale użyteczne, daje dużo radości z prowadzenia, dobrze się prezentuje i zarazem jest mało spotykane, a szkoda
~siwy
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Autko ogólnie na 5+. Na zakupy do miasta ekstra, w trasie nie zmęczy. Gdyby nie to że niestety 3-drzwiowy to byłbym wniebowzięty :)