Lista ocen Mitsubishi Colt V (117)

~Contra
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Spisuje się doskonale. Nigdy nie miałem z nim problemów. Jak na tę klasę, ma całkiem dobre osiągi. (Silnik)
~Pat
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Posiadam auto od roku, przejechane ponad 25k km. Auto typowo miejskie i na krótkie odcinki tras. Nigdy mnie nie zawiódł, pojawilo sie troche usterek ale zadna nie uziemila samochodu podczas jazdy. Jeśli chodzi o jazdy w dalsze trasy to stanowczo odradzam, meczy bardzo i do tego dzwiek jak podczas lotu samolotem.
~szczepen13
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
silnik super na kazdym mrozie mi odpala za pierwszym razem nigdy nie mialem z nim problemow. (Silnik)
~kamilinhoacm@wp.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bardzo dobry silnik, wysoka kultura pracy. Dosyć ekonomiczny silnik, aczkolwiek czasem brakuje trochę mocy. (Silnik)
~Marcin
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jestem zauroczony tym samochodem. Nigdy wcześniej nie miałem japończyka. Moim zdaniem VW, Opel, Ford i francuzy nie mają podejścia do Mitsubishi. Warto zastanowić się nad zakupem japońca, ale koniecznie wcześniej trzeba go dobrze sprawdzić.
~Richi GG:2955118
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Polecam każdemu, szczególnie jako drugie auto w rodzinie. Super do miasta.
~majki
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bardzo szybko sie nagrzewa zima, latem klimatyzacja - co prawda nie automatyczna ale dobrze chlodzi. Na 97 rocznik wiecej wymagac nie mozna :) (Wentylacja i ogrzewanie)
~Oleńka
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Autko jest naprawde świetne- dynamiczne, zwrotne, szybkie...;) Idealne zarówno jeśli chodzi o jazde po mieście jak i w trasie. Serdecznie polecam!!!!
~agga
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
AUTKO JEST SUPER MAM BABSKĄ WERSJE KISS I POLECAM JA KAZDEJ KOBIETCE SPORE WYGODNE SUPER WYPOSAZENIE I WYGLAD A V MAX PRZY TYM MALYM SILNIKU TO 180!!!!!!!!!!!
~Andrzej
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Autko bliskie ideału. Ale tylko z przedziału 03.2003-09.2003 z poprawioną karoserią(lepszy lakier i tylna owiewka) i nowymi progami. Wyeliminowało to główną słabość wersji V - rdzewiejące z czasem progi.